Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

1 hour ago, pt 2.0 said:

U nekom perverznom delu moje svesti čak tinja ideja o tome kako bih pustila da AV slobodno šeta ulicama, a sve ostale podvrgla pravednim sudjenjima….

 

 

Vučić je sam sebi najveća kazna. On posle svoje strahovlade neće moći da opstane u svetu koji mu se ne klanja. Oduzmeš mu moć koju mu donosi politika i lik bukvalno neće smeti na ulicu da izađe, da mu ne bi lupali šamare isti ovi što sada glume njegove kerbere. E, to su likovi koje bih ja počastio 1 podužim stažom u Zabeli mnogo radije nego njega.

 

Srbija mora pre ili kasnije da se zapita dve stvari. Prvo, kako je moguće da u tako maloj zemlji ima toliko nezamislivo mnogo kriminala na svim nivoima države i društva. Drugo, kako se došlo do toga da narko karteli ratuju metodama dostojnim onih najluđih obračuna u Meksiku. Možda neko misli da nije toliko strašno jer su u krajnjoj liniji to sve narko dileri, ali ovde je pitanje vremena kada će neki naredni psihopata da se okuraži i targetuje npr. novinara koji piše o njegovom klanu. Ovo je potpuno van svake kontrole, i tek će da bude van kontrole, a većem delu javnosti je jedini prioritet da se ovakve stvari povežu sa Vučićem. Izgleda da malo koga tangira činjenica da će ovakvi užasi da se dešavaju decenijama nakon Vučićevog pada, ukoliko se nešto zaista ozbiljno ne uradi po tom pitanju. A da bi se nešto ozbiljno uradilo, mora jedan stvarno ozbiljan broj ljudi iz državnog aparata da omasti dugotrajan bajbok.

 

Zemunci su imali par sličnih kasapljenja u Španiji, pa je to sve bilo pripisano onom Kaliniću jer je lik neviđen psihopata. Sad izgleda da takvih psihopata imamo za izvoz, a to je nešto što bi kao građane trebalo da nas brine mnogo više od Vućića.

  • +1 7
Link to comment
17 minutes ago, Redoran said:

Ovo je potpuno van svake kontrole, i tek će da bude van kontrole, a većem delu javnosti je jedini prioritet da se ovakve stvari povežu sa Vučićem. Izgleda da malo koga tangira činjenica da će ovakvi užasi da se dešavaju decenijama nakon Vučićevog pada, ukoliko se nešto zaista ozbiljno ne uradi po tom pitanju.


Ovo i ja mislim da je najstrasnije. Ne tangira jer nema navike da se misli unapred. Uvek nespremni u sranju.

Edited by Moonwalker
Link to comment

Vučić im je dao odrešene ruke. A nisam siguran da nije sukob izbio isključivo zbog podele tala. Ne vidim kako je on bolji od Nevolje.

Link to comment

Pre ce biti da je ovo direktno povezano sa Nesom i Diksi, ali opet je zanimljivo da su odlucili da ne nastave partnerstvo, nego da pobacaju prljav ves iz svoje vile pred sirotinju iz ulice.

Iako je tacno da je Velja u jednom momentu potpuno poludeo i nije shvatio koliko se zaigrao.

Link to comment

Meni je u svemu najveća enigma sam Stefanović, koga niko ne može da smeni, šalje smireno drčne poruke Vučiću i na vojne vežbe dovodi Engleze gazdi i Rusima uz nos.

 

Neša Slina, ej?!

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, April said:

Meni je u svemu najveća enigma sam Stefanović, koga niko ne može da smeni, šalje smireno drčne poruke Vučiću i na vojne vežbe dovodi Engleze gazdi i Rusima uz nos.

 

Neša Slina, ej?!

Ma on je tu do izbora. Posle ide u zaborav a La Toma. 

Link to comment
30 minutes ago, April said:

Meni je u svemu najveća enigma sam Stefanović, koga niko ne može da smeni, šalje smireno drčne poruke Vučiću i na vojne vežbe dovodi Engleze gazdi i Rusima uz nos.

 

Neša Slina, ej?!

Ne zaboravi dilovanje oruzija.To nece da ide bez blagoslova stranih faktora u danasnje vreme.Slina je postao ozbiljnija glava i verovatno sticenik sluzbi.

Link to comment
35 minutes ago, *edited by mod said:

Ma on je tu do izbora. Posle ide u zaborav a La Toma. 

Imali su priliku da ga smene, u poslednjem deljenju već je bio u nemilosti.

Samo je zamenio resor.

  • +1 1
Link to comment

Od Sline ne može da se opere.

 

(Tek sad slušam Vučićev nastup juče i 4 jahača apokalipse na Pinku. Pa ono je bukvalno nadrealno…. Vučić koji javno priznaje da je MUP većinski podržavao Belvukovu grupu u 2020. onda DJV koji javno čita navodni prisluškivani razgovor izmedju optuženih i njihovog advokata…)

Link to comment
3 minutes ago, pt 2.0 said:

Od Sline ne može da se opere.

 

(Tek sad slušam Vučićev nastup juče i 4 jahača apokalipse na Pinku. Pa ono je bukvalno nadrealno…. Vučić koji javno priznaje da je MUP većinski podržavao Belvukovu grupu u 2020. onda DJV koji javno čita navodni prisluškivani razgovor izmedju optuženih i njihovog advokata…)

Krezubima(u prvom redu penzosima) je najbitnije da cuju da on nije kriv i da zele da sruse drzavu preko njega,posto smo jelte do juce bili Svajcarska.Penzioneri su najgori.

Edited by Bogotac
Link to comment
16 minutes ago, morgana said:

a ne znam bas. penzosi su i dobar dio onih koji su rusili milosevica prije 20 g, ne pije meni to vodu angro.

Jedino ako su oni srusili Milosevica.Cim su docekali nekog presvucenog u vidu Aleka,odma su svi glasali za njega.Naviklo to na cvrstu ruku jos od Tita.Od 1,8 miliona koliko ih ima,1,6 miliona je glasalo za njega na zadnjim izborima.Lik vlada sa 2,3 miliona glasova,pored penzosa,kupljeni i pokradeni glasovi i to je to.

Edited by Bogotac
Link to comment
2 hours ago, pt 2.0 said:

(Tek sad slušam Vučićev nastup juče i 4 jahača apokalipse na Pinku. Pa ono je bukvalno nadrealno…. Vučić koji javno priznaje da je MUP većinski podržavao Belvukovu grupu u 2020. onda DJV koji javno čita navodni prisluškivani razgovor izmedju optuženih i njihovog advokata…)

 

Ja sam upravo preslušao 6-minutni audio chat u kojem njih nekoliko finaliziraju operaciju dovođenja dve žrtve u klanicu (to je izraz koji koriste). Jedan od njih je onaj za kojeg tužilaštvo kaže da je najužasnije mučen i sakaćen od svih žrtava, drugi se izgleda izvukao tako što se u zadnji čas predomislio (mada to ne znači da ga nisu kasnije negde nahvatali).

 

Mogu samo da ponovim ono što sam već napisao: društvena zajednica zvana Srbija je u debelom čabru. Mnogo većem nego što izgleda. Mene je ovaj zapis kompletno ostavio bez teksta. Neću da kačim link ali ko još uvek nije ispunio dnevnu dozu zaprepašćenja, može da ga pronađe na sajtovima dežurnih blatoida.

 

Ono što me dodatno ostavlja bez teksta je da je nekotm, je li, ovo prisluškivao, da je iz onoga što ovi manijaci pričaju više nego jasno šta će da se dogodi u narednim satima i gde će da se dogodi - i ništa nije urađeno da se to spreči.

  • +1 5
Link to comment

Mislim da nije prisluškivano "uživo", negde sam naleteo na info da im je snimke dostavio fbi, koji je plasirao aplikaciju koju su krimosi koristili za komunikaciju ANOM. Pre toga je biro pustio priču da je prethodna aplikacija SKY provaljena i onda su podmetnuli svoju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...