Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

33 minutes ago, Redoran said:

Niti nam treba on da nam otvara oči o vrhovnom psihopati

Ne otvara on nama oči.

 

33 minutes ago, Redoran said:

 niti šurovanje sa raznoraznim ološem sa tribine ulazi u top 10 zlodela zbog kojih sva ta bulumenta kolektivno treba da popase dugogodišnje robije.

Ovo me interesuje: a kojih su to top 10 zlodela ove vlasti a da nije stvaranje krimi grupe koja neometano ubija ljude i brutalno se rešava leševa - a sve uz sigurno prećutno znanje te iste vlasti?

 

Uzgred - meni je Vučić veći šljam od Belivuka.

Edited by pt 2.0
  • +1 4
Link to comment
10 minutes ago, pt 2.0 said:

Ne otvara on nama oči.

 

Ovo me interesuje: a kojih su to top 10 zlodela ove vlasti a da nije stvaranje krimi grupe koja neometano ubija ljude i brutalno se rešava leševa - a sve uz sigurno prećutno znanje te iste vlasti?

 

Uzgred - meni je Vučić veći šljam od Belivuka.

 

Širenje mržnje, neprekidno pozivanje na linč, kompletno zatiranje državnih institucija, uspostavljanje sveopšte korupcije kao jedinog društvenog modela, nepojmljivo zatiranje životne sredine, odnos prema Covid pandemiji...

 

Svaka od ovih stavki pojedinačno, odnela je daleko više života nego isisovski klan čiji predvodnik sad saopštava senzaciju za koju već godinama znamo (da je bio na vezi sa režimom). Jedino što nismo znali je koliko ljudi je tačno istranžirao u vreme dok je uživao protekciju, a sada ćemo saznati i to - ali ne od njega jer njegov "rešio sam da kažem sve" performans ne uključuje taj deo. Kada se dođe do tog dela, on je nevinašce koje je u Ritopek išlo da poseti bolesnu baku.

 

Kada je ovaj slučaj konkretno u pitanju, ja bih mnogo više od Vučićevog imena voleo da se pojave imena svih korumpiranih policajaca, tužilaca, veštaka, bezbednjaka i sudija koje su učestvovale u lancu zaštite ovih isisovaca. Vučić može i treba da ide na robiju za onoliko stvari ali ako sve ove epohalne svinjarije, koje zahvataju državni aparat po dubini, pripišemo isključivo njemu onda će svi ovi koje sam pomenuo glatko da ostanu tu gde jesu i da nastave da štite raznorazne ubice, a mi ćemo se jednog dana možda tešiti time da smo se ratosiljali lika što je sedeo na samom vrhu piramide.

  • +1 3
  • Hvala 2
Link to comment
8 minutes ago, djeneralche said:

Ko su ljudi koji danas tuku kada se dere Vucicu Pederu? Glavoseca je u zatvoru, nasli su novog gazdu?

Gazda je našao  nove batinaše.... Velika stvar, to će uvek biti...

 

Njega će ta fascinacija navijačkim grupama i događajima na stadionu koštati jako puno... A bez pravog razloga, suštinski...

 

 

  • +1 2
Link to comment
13 minutes ago, radisa said:

Gazda je našao  nove batinaše.... Velika stvar, to će uvek biti...

 

Njega će ta fascinacija navijačkim grupama i događajima na stadionu koštati jako puno... A bez pravog razloga, suštinski...

 

 

Vucicu taj copor besnih pasa odgovara da ima koga da napujda na  demonstrante,razne Zvonko Veselinovice ako misle da mogu biti Brano M 2.0,i generalno sve prljave poslove umesto da se zajebava sa DB i slicnima.Buduci da je debil kakav jeste,lako bi ga bilo povezati sa svime,samo sto u Srbiji je gore no u Meksiku ili Kolumbiji.Nema jednog tuzioca,sudije,odelenja za organizovani kriminal koji bi podigli optuznicu.

Link to comment

Javio se Stefanovic

 

"Dobro znam da Vučić nema nikakvu potrebu da mi šalje bilo kakve poruke preko medija, niti preko stranačkih kolega i zato ovakvim naslovnim stranama sa napadom na mene niko od inicijatora neće imati nikakvu korist", naglasio je on.

 

Stefanović je kazao da je istraga protiv Belivuka i njegove grupe započela u vreme dok je on bio ministar unutrašnjih poslova.

 

"Dakle, kako može okoreli kriminalac, suočen sa neoborivim dokazima za masakriranje, otmice i druga monstruozna krivična dela, da bude kredibilan izvor informacija za bilo šta i mera istine i pravde", rekao je Stefanović.

 

Stefanović je dodao da se sa Belivukom i njegovim saradnikom Markom Miljkovićem, niti bilo kim iz te organizacije nikada nije niti sreo niti čuo telefonom.

 

"Odlučite se – ili verujete Belivuku, pa se onda pridružite onima koji u svim njegovim lažima vide šansu za političko slabljenje predsednika (Srbije Aleksandra) Vučića, ili mu ne verujte ni reč, što je jedino ispravno", istakao je on.

 

Stefanović je naglasio da je "mučno i besmisleno ko zna koji put konstruisati neku nepostojeću aferu" izmedju Vučića i njega.

Link to comment
52 minutes ago, Redoran said:

Kada je ovaj slučaj konkretno u pitanju, ja bih mnogo više od Vučićevog imena voleo da se pojave imena svih korumpiranih policajaca, tužilaca, veštaka, bezbednjaka i sudija koje su učestvovale u lancu zaštite ovih isisovaca. Vučić može i treba da ide na robiju za onoliko stvari ali ako sve ove epohalne svinjarije, koje zahvataju državni aparat po dubini, pripišemo isključivo njemu onda će svi ovi koje sam pomenuo glatko da ostanu tu gde jesu i da nastave da štite raznorazne ubice, a mi ćemo se jednog dana možda tešiti time da smo se ratosiljali lika što je sedeo na samom vrhu piramide.

Ooo, daaaa. U ovome sam apsolutno saglasna sa tobom.

U nekom perverznom delu moje svesti čak tinja ideja o tome kako bih pustila da AV slobodno šeta ulicama, a sve ostale podvrgla pravednim sudjenjima….

 

Spoiler

(Uzgred, isto mislim i za svoj kolektiv. Krme na čelu, koje se bez ikkve škole prihvatilo da vodi posao koji ako se ne radi dobro ugrožava živote bih pustila da ostane na slobodi a sve one sa pravim diplomama, što su dželatu titrali i ljubili noge i gazili sve i jedan princip… svega - e njih bi poslala u zatvore sa doživotnom zabranom da se bave ovim poslom, a kamoli rade za državu… gadna baba rastem :sad:)

 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Redoran said:

 

Širenje mržnje, neprekidno pozivanje na linč, kompletno zatiranje državnih institucija, uspostavljanje sveopšte korupcije kao jedinog društvenog modela, nepojmljivo zatiranje životne sredine, odnos prema Covid pandemiji...

 

Ovo.

 

Bio sam nedelju dana nazad u hometown i okolini. Jbt. Ja ne mogu s tim bliskim ljudima više da razgovaram.

- A ti veruješ u ovo za virus?

- Ja ću možda rusku da primim. Oni su nam prijatelji.

- Čekaj da ti stavim ključić tu gde si primio vakcinu da vidiš da će da stoji zbog magneta u čipu (ne zajebavam se, stvarno je hteo da mi stavi neki ključić).

- Strašno je što ljudi idu u Albaniju na letovanje.

- Mi smo za Rumune i dalje "Zapad". Oni i dalje ne znaju da se obuku.

- Nije on plaćen milione nego je došao u Partizan da bi ga Željko trenirao.

- Ne kažem ništa al ne razumem što je ćutala do sad? Tu nešto nije kako treba. (vezano za slučaj Štajnfeld/Lečić).

...

 

Ne mogu ni da se setim svega.

A pri tome, ovo nije neobazovana ekipa. Ovo je neki srednji sloj, ali potpuno zadojen "svi su protiv nas" idelogijom.

Ranije sam bar znao da se povučem u razgovor o sportu ili vremenu, sad ni to ne možeš jer i tu je sve zagađeno.

Edited by Svarog
  • +1 6
Link to comment
11 minutes ago, Svarog said:

 

- Čekaj da ti stavim ključić tu gde si primio vakcinu da vidiš da će da stoji zbog magneta u čipu (ne zajebavam se, stvarno je hteo da mi stavi neki ključić).

Ne znam gde ti je hometown ali meni je ovo uradila koleginica u sred Beograda. Samo sa novčićem. Sumrak civilizacije…
:lolol:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
16 minutes ago, Svarog said:

 

Ovo.

 

Bio sam nedelju dana nazad u hometown i okolini. Jbt. Ja ne mogu s tim bliskim ljudima više da razgovaram.

- A ti veruješ u ovo za virus?

- Ja ću možda rusku da primim. Oni su nam prijatelji.

- Čekaj da ti stavim ključić tu gde si primio vakcinu da vidiš da će da stoji zbog magneta u čipu (ne zajebavam se, stvarno je hteo da mi stavi neki ključić).

- Strašno je što ljudi idu u Albaniju na letovanje.

- Mi smo za Rumune i dalje "Zapad". Oni i dalje ne znaju da se obuku.

- Nije on plaćen milione nego je došao u Partizan da bi ga Željko trenirao.

- Ne kažem ništa al ne razumem što je ćutala do sad? Tu nešto nije kako treba. (vezano za slučaj Štajnfeld/Lečić).

...

 

Ne mogu ni da se setim svega.

A pri tome, ovo nije neobazovana ekipa. Ovo je neki srednji sloj, ali potpuno zadojen "svi su protiv nas" idelogijom.

Ranije sam bar znao da se povučem u razgovor o sportu ili vremenu, sad ni to ne možeš jer i tu je sve zagađeno.

Isto je i kod mene, samo

sto ja uzviam u tim razgovorima. 

  • +1 1
  • Haha 8
Link to comment

ne moram nigde da idem,meni je dovoljno da se vidim sa caletom pa da me strefi paralelna stvarnost "sta oces, drzava funkcionise, penzije sve vece, gradi se, tebi je onaj lopov djilas bolji, je li" i popizdim

  • +1 2
Link to comment
19 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Isto je i kod mene, samo

sto ja uzviam u tim razgovorima. 

 

a jbg, ja sam "alien". nisam više 100% njihov.

u principu me doživljavaju kao nekog ko je otišo u Beograd i našao odande da im serenda. kad uđem u takve razgovore.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Tužilac za organizovani kriminal Mladen Nenadić saopštio je danas da će optužnica protiv klana Veljka Belivuka i Marka Miljkovića biti podignuta sledećeg petka.

 

Nenadić je na konferenciji za novinare prikazao nove slike žrtava brutalnih sakaćenja i ubistava koje su izvršili Velja Nevolja i Marko Miljković i članovi njihovog klana.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...