Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

49 minutes ago, Peter Fan said:

OK, ali sav drzvani aparat protiv 20-ak ljudi, od kojih vjerovatno ima svega nekoliko sa konkretnim detaljima/dokazima, i sa 1-1/2 slobodnim medijem?

Svako od njih ima neka saznanja i dokaze. Ima više slobodnih medija

  • +1 1
Link to comment

Juče je jedno 50 puta pomenut "mafijaški konsiljere", uveli su nov termin u upotrebu, prvo od strane Vučića, pa su onda naravno prihvatili i njegovi specijalci u specijalnoj emisiji. Ko je mafijaški konsiljere? Nebojša iz Beograda?

Sad čitam da je konsiljere advokat Lazarević. Inače taj Lazarević je bio gazda u fk Radnički sa Novog Beograda, ne znam da li je još uvek.

Edited by Nikodije
Link to comment

Dal je moguće da su čuvari lika i dela smislili ovako totalno glupo pravdanje PussyLipsa? 
I da je tačno i istinito pa sami sebe zakopavaju još gore!

Za bilo kakav snimak moras da imas sudski nalog, drugo snimanje  razgovora advokata sa klijentima u pritvoru?!! Telefon u pritvoru?Zakonom omogucen poverljiv razgovor 1:1 sa braniocem u posebnoj prostoriji u pritvorskoj jedinici? Šta je kad i gde snimano? Kršenje svega mogućeg i na kraju se i to može koristiti kao kontra argument za obaranje neke presude!

Cekam reakciju advokatskih udruzenja posle ovog,ako je bude uopste...

  • +1 1
Link to comment

-1

To treba komplet ignorisayi, jer bi se istragom "snimka" potvrdio taj razgovor kso istinit. Tretirati ovo iskljucivo kao izmisljotinu i tako pritiskati

Link to comment

Ne verujem da bi ga pustili, to bi bio epski skandal. Otvorili bi front sa advokatima i međunarodnim organizacijama. Tretirati kao laž i to je to. Naravno ne bi me zapanjilo da stvarno slušaju poverljive razgovore optuženih sa braniocima ali mislim da im se ne isplati da to puste u javnost. 

Link to comment
19 hours ago, pt 2.0 said:

Samo da kažem da verujem Belivuku.

Čovek koji onako sa ženom strpljivo bira roletnice zaslužuje da se makar sasluša.

Uopšte mi ne bi bilo neobično da se Vučić sastao i lično sa njima u nekom trenutku. Lik odgovara na tvitove javnih ličnosti ko neka nedostojanstvena pomijara, potpuno je banalan i ispod svakog nivoa u nastupima i ponašanju. Sasvim mi se uklapa u priču.

 

Samo da kažem da nikog normalnog ne bi trebalo ič da interesuje šta taj isisovski koljač i glavoseča ima da kaže na bilo koju temu. Niti nam treba on da nam otvara oči o vrhovnom psihopati i njegovoj bulumenti, niti šurovanje sa raznoraznim ološem sa tribine ulazi u top 10 zlodela zbog kojih sva ta bulumenta kolektivno treba da popase dugogodišnje robije.

 

 

19 hours ago, Nikodije said:

moguce da se belivuk preporucuje za svedoka saradnika nakon promene vlasti.

 

Bukvalno bilo koja i bilo čija vlast koja ovom isisovcu ponudi bilo šta osim doživotne robije i bačenog ključa, treba da bude tretirana kao ološ i šljam vučićevsko-vulinovskog ranga.

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...