Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

1 hour ago, Кристофер Лумумбо said:

 

 

moguca je 1/1 i ubedjen sam da se vidjao posto se vidjao i sa zvezdinim navijacima. ovi nisu bili koljaci kada se vijdao sa njima.

 

 

 

„Bio sam predsednik JSD Partizan i trener KK Partizan kada je on i kao prvi potpredsednik Vlade faktički imao najveću moć. Došao je da poseti Partizan, ali nije došao ni u sedište sportskog društva, ni u kancelarije fudbalskog kluba, košarkaškog kluba, nego kod navijača Partizana, u njihovu kancelariju. Branko Ružić je ispred Sportskog društva Partizan preko Ivice Dačića zakazivao sastanak delegacije JSD Partizan sa Vučićem, da vidimo šta može da se učini da se popravi odnos sponzora prema Partizanu. Nema u sportu toliko novca od reklama, nego se sve svodi na to da firme koje posluju dobro, na mig političara na vlasti, deo novca uplate sportskim klubovima. U svakom slučaju, iako je zakazan taj sastanak, dvojica vođa navijača, mislim da su to bili Kimi i Džoni, koji su se desetak dana ranije sastali sa Vučićem, dolaze i traže sastanak sa mnom Danilovićem, Šilobadom. Rekli su nam da su od Vučića tražili, pošto su bili u ratu sa fudbalskim klubom, na čijem je čelu bio tada Dragan Đurić, da obezbedi da KK Partizan može da funkcioniše i da su oni obezbedili taj sastanak“, rekao je Vujošević.

  • +1 3
Link to comment
59 minutes ago, Nikodije said:

Pa on je u subotu, to je 48h, možda malo više. Danas su verovatno novinari i analitičari.

Slusam Pink... prenose pola sata njegovu KZS... evo sad ce Smrad iz informera, Sarapa i sl. Mislim da je Konsiljere, Vuletic...tako deluje iz "njegovih reci"

 

Krle, Bizon i jos jedan lik koga ne znam.

 

Nema snimaka na informeru :lolol:

Edited by Milosh76
Link to comment

NEma snimka, da ne uticu na optuznicu! Smrad!

 

Objavljuje transkript advokata i Miljkovica...

Edited by Milosh76
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...