Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

Realno, za takvog psihopatu ali i pilicara nista nije nemoguce. Govorimo o teskom mentolu, nikakva tu logika ne treba da se upotrebljava.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Peter Fan said:

Ako mu je vec tako neugodan svjedok,  sta Vucica sprecava da namjesti Belivuku samoubijanje Jeffrey Esptein style? 

 

Ne bi se svidelo Zagorki Dolovac. :covid19:

  • +1 1
  • Haha 5
Link to comment

Za celu priču je čak manje i bitno da li se lično sastajao, nmg da verujem da ljudi misle da je to van realma mogućnosti, ali ok, svako nek misli šta hoće. Cela priča ide onako baš kako se mislilo, da je Rošavi posrednik, pa su ga sklonili jer su ovi mislili da ne dobijaju dovoljno zasluga a realno su obavljali sav posao. 

  • +1 1
Link to comment

Samo da kažem da verujem Belivuku.

Čovek koji onako sa ženom strpljivo bira roletnice zaslužuje da se makar sasluša.

Uopšte mi ne bi bilo neobično da se Vučić sastao i lično sa njima u nekom trenutku. Lik odgovara na tvitove javnih ličnosti ko neka nedostojanstvena pomijara, potpuno je banalan i ispod svakog nivoa u nastupima i ponašanju. Sasvim mi se uklapa u priču.

Edited by pt 2.0
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, pt 2.0 said:

Samo da kažem da verujem Belivuku.

Čovek koji onako sa ženom strpljivo bira roletnice zaslužuje da se makar sasluša.

Uopšte mi ne bi bilo neobično da se Vučić sastao i lično sa njima u nekom trenutku. Lik odgovara na tvitove javnih ličnosti ko neka nedostojanstvena pomijara, potpuno je banalan i ispod svakog nivoa u nastupima i ponašanju. Sasvim mi se uklapa u priču.

 

Slazem se u potpunosti. Verovatno je imao poriv da im potvrdi da je on sad glavni baja na tribini, zivotna zelja.

Link to comment

za Psiha se oduvek pričalo da lično dolazi po lovu kod finansijeraTM još dok je bio sa Tomom i Šešeljomu opoziciji. Likovi sa kojima se on lično sretao u NS nisu mnogo bolji od tog Belivuka.

sad kad obnaša vlast ima manje vremena za to jer mora i u daleki Brisol i da obilazi knjižare na Menhetnu i da ide kojekude, ali ima i manje opreza jer kontroliše i medije i sud i sve ostalo.

Nema trika da takav manijak bar jednom godišnje ne može odvojiti 20-25 min da se vidi sa tako nekom budalom koja figurira na poziciji podizvođača

Link to comment
1 hour ago, zmanic said:

Jedno od glavnih pitanja, po meni, je : Zašto su Belivuk i pajtaši ostali živi?

Pokušaj ubistva je osujećen u Crnoj Gori. Čim su se vratili odande uhapšeni su.
Možda je vlast znala/naručila za to. I kada je to propalo brže bolje su ih uhapsili da se ovi ne bi organizovali protiv vlasti.

  • +1 3
Link to comment

 

1 hour ago, djeneralche said:

Ja to nisam rekao, Vucic laze i kad laze, samo Belivuk je obican koljac i retard sa dna socijalnog miljea, oni glupaci koji sluze da se rade prljave stvari pa ih posle obrisu kao sline, cemu u ostalom i sluzi ta tribina unazad n godina, situacija u kojoj bi se on sa ortakom nasao sam u sobi sa Vucicem je nemoguca. Komunikacija do tih retarda je isla preko posrednika, nije ni Vucic toliko glup.

 

moguca je 1/1 i ubedjen sam da se vidjao posto se vidjao i sa zvezdinim navijacima. ovi nisu bili koljaci kada se vijdao sa njima.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, djeneralche said:

Ja to nisam rekao, Vucic laze i kad laze, samo Belivuk je obican koljac i retard sa dna socijalnog miljea, oni glupaci koji sluze da se rade prljave stvari pa ih posle obrisu kao sline, cemu u ostalom i sluzi ta tribina unazad n godina, situacija u kojoj bi se on sa ortakom nasao sam u sobi sa Vucicem je nemoguca. Komunikacija do tih retarda je isla preko posrednika, nije ni Vucic toliko glup.

Pa ako je dovoljno glup da dozvoli da mu se sincina i InsAllah naslednik druzi sa Rosavim i ostalim sljamom sa dna ,sto ne bi i on pokazao kakav je old school sipkas i nasao se sa doticnima?

Link to comment

Al kao nije ni Vučić toliko glup, a u vladi trećina ministara zanatlije, a u skupštini sede Rističević, Kebara i ekipa. Garantujem da je taj Belivuk kakav god da je psihopata inteligentniji i pametniji od 80% Vučićevog okruženja.

  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment
38 minutes ago, Nikodije said:

moguce da se belivuk preporucuje za svedoka saradnika nakon promene vlasti.

 

Samo ako do promene dodje relativno brzo.

 

18 minutes ago, salerokada said:

Pokušaj ubistva je osujećen u Crnoj Gori. Čim su se vratili odande uhapšeni su.
Možda je vlast znala/naručila za to. I kada je to propalo brže bolje su ih uhapsili da se ovi ne bi organizovali protiv vlasti.

 

Fali nam tok desavanja jer ko normalan to prati, tako je bilo kada je bagzi krenuo na kolonu a ovi gore cekali, to je bila samo neka nejasna vest par dana, da nisu zavrsili posao ne bi bilo detaljno rasireno. Nesto se desilo u CG, u roku od para dana su privedeni pa pusteni, neka igra i onda neko prelomi iako zna sta rizikuje i sta sve moze da postoji. Udarili su maljem al nisu sve dohvatili. Bila je na tv-u izjava da njih sve ceka dozivotna kazna(bez sudjenja, neko ko je video materijal, bio je onaj lapsus za smrtu kaznu, jasno da su krenuli da ih zatvore da ne progovore i zato ide ova bolesna kampanja sa dokaznim materijalom, njima je to neophodno, dal misle da je bolesno nije bitno, moraju)

 

17 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

 

 

moguca je 1/1 i ubedjen sam da se vidjao posto se vidjao i sa zvezdinim navijacima. ovi nisu bili koljaci kada se vijdao sa njima.

 

Nisu imali sve pa su odrzavali komunikaciju. Ovi klinci su zveri, pricali istinu il delimicnu istinu neophodno da se zatvore i procesuiraju. 

Isto tako svi sto su ih drzali na zadacima. 

Link to comment

Realno je da je Vucic naucio lekciju od 5.Oktobra i ne uzda se u batinase koje mu DB moze da obezbedi ,vec je napravio svoju ekipicu sa Mutavim na celu.Preko njih se i u dzep slivao dobar suvarak od Kavaca i moglo se raditi sa Blizancima sta se htelo,cak iskoreniti Vucicu Pederu.To jos niko od Arkana nije mogao.Kad su Skaljarci overili kartu za nebesa Mutavom bi zamalo Dan  zalosti,plakala Dijana,Slina bio bas u bedaku,Vucicu drhtala brada.

 

  • +1 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...