Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

Jedno od glavnih pitanja, po meni, je : Zašto su Belivuk i pajtaši ostali živi?

Kako to da nisu podelili sudbine sličnih "starih ispljanih krpi", da nenabrajam sada.

 

Prva, manje mogući odgovor: ostavljeni su jer možda zatrebaju oni i njihove usluge u budućnosti.

Drugo: ostavljeni po zasluzi i da su isplatili i pretplatili svoje glave.

Treće: pare-keš nije pronadjen. Ovo zadnje mi je najverovatnije. Izgleda da su mnogo više ubacili u kripto value, nego što iko može da zamisli. Imovinu i liksuz će se pronaći, ali izgleda da fali mnogo po aritmetici koju je neko vodio.

 

 

Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

Pa laže za deo gde kaže da nema veze sa ubistvima, ne laže za ovaj drugi deo, to je jasno, ladno ćete da raspravljate dal optuženi ima pravo da laže na sudu, kakve to veze ima sa bilo čime?

Da li mozes da zamislis da Vucic udje sam u kucu sa ovom dvojicom? Osim cinjenice da je kontrolisao tribinu, nazalost nema jedne reci koju je rekao glavoseca da je istina.

  • Tužno 1
Link to comment
3 minutes ago, djeneralche said:

Da li mozes da zamislis da Vucic udje sam u kucu sa ovom dvojicom? Osim cinjenice da je kontrolisao tribinu, nazalost nema jedne reci koju je rekao glavoseca da je istina.

 

Hahahahhahahah, ok. 

Link to comment

vidjen je velja™ i na protestima prosle godine, cuvao zakon i red od pobesnelih protestanata, pa je i to istina, nije samo cuvao tribinu.

Edited by Nikodije
Link to comment
12 minutes ago, theanswer said:

Ništa, vi verujte Vučiću, sve što on kaže, to mora da je istina.

Ja to nisam rekao, Vucic laze i kad laze, samo Belivuk je obican koljac i retard sa dna socijalnog miljea, oni glupaci koji sluze da se rade prljave stvari pa ih posle obrisu kao sline, cemu u ostalom i sluzi ta tribina unazad n godina, situacija u kojoj bi se on sa ortakom nasao sam u sobi sa Vucicem je nemoguca. Komunikacija do tih retarda je isla preko posrednika, nije ni Vucic toliko glup.

Edited by djeneralche
  • +1 2
Link to comment

Voleo bih da vidim šta bi opozicionar Vučić radio i kako bi reagovao da je tamo 2009. ili 2010. neki glavoseča izjavio da je završavao poslove za Tadija. :fantom:

  • +1 4
Link to comment
3 minutes ago, djeneralche said:

Komunikacija do tih retarda je isla preko posrednika, nije ni Vucic toliko glup.

Naravno, niti je glup niti se sef ikada sastaje sa placenim ubicama.

 

Nedic ili neki nizi sluzbenik da, neki iz SNS da, neki sa tribine koji ima kontakt sa nekim iz SNS da... ali direktno..cisto sumnjam.

Link to comment

bio je dovoljno glup da bude u direktnoj telefonskoj komunikaciji sa licima na merama™, zasto se onda ne bi i sastajao sa njima.

Edited by Nikodije
  • +1 2
Link to comment

Vučić u svojoj glavi provereno misli da bi se izvukao da ga 20 kamera snimi kako iz Kalaša ubija 20 ljudi. 

Al ne, ne bi seo na pola sata sa nekim ološom koji za njega odrađuje ne baš ni tako naivne stvari. 

Vučić je to jbt, naravno da je moguće. 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...