Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

48 minutes ago, Anonymous said:

 

Pa kad je ministar finansija, naravno da će svaka korporacija želeti upravo njega za konsultanta, i ja bih isto. Videćemo to znanje kda se makne van politike, sumnjam da će mu biografija ići putem Đelićeve.

 

ne moze se mali porediti sa djelicem u profesionalnom smislu, djelic je mnogo ozbiljnija njuska.

 

@mraki mali ima cfa, to je ozbiljna stvar i dosta je tesko poloziti. nije mozda impresivno, ali je svakako dokaz da ume da zagreje stolicu ozbiljno i da je prilicno inteligentan.

  • Hvala 1
Link to comment

Ostaje enigma to sa doktoratom. Mogao je komotno i bez toga.

Ili bar platiti nekoga ko će ga uraditi kako treba.

Ostalo ie jasno, na pošten način verovatno nikad ne bi zaradio ni delić ovoga što može ovako.

 

O Cvijanu nisam znao mnogo dok nisam pročitao poslednjih par strana ovog topica.

To celu priču čini nekako još bizarnijom, a i tužnijom.

Ne kažem da je samoubistvo nemoguće i da je totalno out of caracter, ali to ćutanje o celom dogdjaju mi je nekako baš indikativno. To nije slučajno i nije se desilo tek tako da baš niko ništa ne objavi, niko se ne oprosti ni na društvenim mrežama. 
Naravno, ni sama informacija nije slučajno isplivala baš sad.

Edited by mraki
  • +1 2
Link to comment



Ostaje enigma to sa doktoratom. Mogao je komotno i bez toga.
Ili bar platiti nekoga ko će ga uraditi kako treba.
...
verovatno se bash to i desilo, platio je nekom da uradi kako treba [emoji38]ol:

i kako obichno biva, nije proverio za majstorom odmah, nego u nekom trenutku kasnije, kad je povukao vodu, ostao mu kanapchic u ruci.

velika je razlika izmedju ovih profesionalaca u oblasti opstanka i malovicki, dulica i tih drugih verbica. iz te perspektive chak i tadic izgleda kao amater. ne kazem da je to loshe, ali ne ostavlja neku perspektivu.



sent from bubamoto

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, gospa buba said:

verovatno se bash to i desilo, platio je nekom da uradi kako treba emoji38.pngol:

To je generalni manir cele ekipe, ni Trivanka nije sedela za kompom i knjigama i kopipejstovala, ili je plaćeno (dupli lol ako im je neko uzimao i pare za to), ili je neki proaktivni mladi kadar ponudio/zadužen da to napravi.  (Sinišino je vrv morao da radi neko ko kapira materiju ljudski, al' rezultat je isti :happy: ).

 

Quote

i kako obichno biva, nije proverio za majstorom odmah, nego u nekom trenutku kasnije, kad je povukao vodu, ostao mu kanapchic u ruci.

:rolf:

Link to comment
40 minutes ago, gospa buba said:


 

verovatno se bash to i desilo, platio je nekom da uradi kako treba emoji38.pngol:

i kako obichno biva, nije proverio za majstorom odmah, nego u nekom trenutku kasnije, kad je povukao vodu, ostao mu kanapchic u ruci.

sent from bubamoto
 

A ne znam, nekako mi to ne ide uz pominjanu stručnost i namazanost.

Link to comment
A ne znam, nekako mi to ne ide uz pominjanu stručnost i namazanost.
ide uz bahatost perfektno.

mislio sam da uradim i taj neki doktorat, ali ko ce da se aka oko toga. a shto da nemam i to. neverovatne stvari prave ljudi kad im se izmeshaju prioriteti. a ima i ta fama da struchnjak profesionalac ne moze da bude apsolutni skot (meni prvoj to ne ide nikako, ne mogu da se naviknem na ideju). laze krade bije zenu muchi zivotinje i pishe radove sa impakt faktorom. shto da ne :blink:

a tzv doktorat iz radnog odnosa je apsolutni pakao. za svakog.

sent from bubamoto


  • +1 5
Link to comment
Ma mislio sam na ovaj deo da ni ne proverava, jasno je da moralnih dilema imao nije.
pa platio je. ljudi opravdano ochekuju da za svoj novac ne dobiju berbu pamuka u eritreji isuse.gif [emoji38]ol:

sent from bubamoto


  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment

Možda njemu to nije bitno, nada se da će do tad zaraditi više nego dovoljno, ili pak misli da će moći večno ovako.

Ja se ipak nadam da neće ni moći da radi jer će robijati.

Edited by mraki
Link to comment
1 hour ago, Anonymous said:

I sad ima veoma lepu stavku u CV-u, sigurno će mu pomoći u budućnosti. Živ nisam da vidim gde će raditi kad više ne bude ministar.


Prodavace mohitose u Belizeu, bole ga paja. 

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...