Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Pa čak i protiv Zvezde u 1. kolu su imali domaćinsko™ suđenje, a i bogme i večeras gostujuće™.

Ne znam koji će im, nije da rezultat u aba ligi može da ih odvede u Evroligu.

Edited by Nikodije
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

megu "drzi" najjaci agent u evropi, a i sire

doveo im vlasnika kluba i najboljeg igraca nba u halu

ne ide tek tako

borac, sirotinja iz selendre, idealna meta za svakog modernog nasilnika da silji kurac

Link to comment

Ja sam gledao baš u mahovima kad su Borčani prikazivali straobalnu igru, nezavisno od sudija. Najjače kad je onaj lik digao fade away sa čeone, mislim da je podbacio za čitav metar :laugh:

  • Haha 1
Link to comment

Al stvarno ima neka egzotika u ovoj aba ligi i nešto lepo, gde to Čačak i Dubai mogu da budu zajedno u istoj ligi i da se takmiče. Samo u aba, i neki bi to da rasture.

  • +1 6
Link to comment

mada, video bi druge klubove kako bi izgledali da u drugoj cetvrtini ostanu bez jordana

jos smo i dobri bili

@Nikodije

paradoksalno, ovakav odnos prema borcu, pa jos protiv dubaia bi trebao biti glavni razlog da im se ne igra aba liga

problemcic je samo, sto je alternativa liga gde bi mesta na tabeli bila odredjena u glavi jednog coveka, a graci na terenu i sudije dabome bi imale zadatak da isto sprovedu u delo, pa je onda ovo u odnosu na to san snova

a sto se tice iste lige, cacak je igrao protiv amsterdama, dok je dubai srao u gace :fantom:

Link to comment
12 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Sporadično.

 

Opet, abitno u kontekstu mog komentara. Da je Dubai ušao sa sudijskom zaleđinom u ligu, sigurno se ne bi desilo da izgube na domaćem terenu od Mege.

 

I to dva najcistija moguca faula nad Klemenom nisu svirali u poslednjem minutu tekme. 4 lagana bacanja jer je Mega u bonusu.

  • +1 1
Link to comment

jel realno ovo? :D 

videla je klupa zlatibora odmah, cimali su svog trenera jos dok krecu oni u napad

 

mada, koliko je bio pogubljen ovaj lik, ne da im nije doneo prednost nego...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...