Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

9 minutes ago, Nikodije said:

Jedno vreme sam redovno viđao Drobnjaka po gradu, mislim da živi u Hilandarskoj. Nešto mi uživo deluje neprirodno premršavo, nadam se da je ok zdravstveno.

I ja sam ga video nekoliko puta blizu, u Palmotićevoj.

 

A ovo što kaže kralj, jeste sve ok.

Edited by Milošica
Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Ko se preselio od vas dvojice? :fantom:

ja sam tica selica

 

ima tome 10+ godina, u dobracinoj, dok sam harao centrom u momackim danima :fantom:

slavnic, drobnjak i ja, tri kosarkaske legende u 100m ulice

ok, drobnjak malo manja legenda

 

 

smrsao je on odavno bas, pisali smo i ovde nekoliko puta

i mislim da sam nekoliko puta ostavio isti post u kom konstatujem da me drobnjak najpozitivnije iznenadio intelektom i elokvencijom iz te generacije :D 

delovao je onako pojavom kao medjed, a zapravo za sns zilota tomasa, kvazi samana kotura i slicne pojave intelktualna gromada

  • +1 6
  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, pbg12345 said:

 

slavnic, drobnjak i ja, tri kosarkaske legende u 100m ulice

ok, drobnjak malo manja legenda

 

gde bodirogu prekoči crni ti(jevremova)

Link to comment

Drobnajk je za neki intervju dok je igrao u Partizanu na pitanje ''sta uvek imas u frizideru'' izjavio - Koka kola :D

 

Ne bi me cudilo da je smrsao zato sto je prestao da je pije

Link to comment
4 hours ago, Milošica said:

I ja sam ga video nekoliko puta blizu, u Palmotićevoj.

 

A ovo što kaže kralj, jeste sve ok.

 

Sedi u jednom kafiću u Pamotićevoj često. Smršao je dosta, dolazi na KKP, viđam ga i tu.

Link to comment
4 hours ago, pbg12345 said:

 

i mislim da sam nekoliko puta ostavio isti post u kom konstatujem da me drobnjak najpozitivnije iznenadio intelektom i elokvencijom iz te generacije :D 

delovao je onako pojavom kao medjed, a zapravo za sns zilota tomasa, kvazi samana kotura i slicne pojave intelktualna gromada

I ja sam nekoliko puta pisao da je profesor Koprivica na predavanju pricao na temu inteligencije i na pitanje ko je od kosarkasa Partizana tu bio najbolji, rekao otprilike "svi cete se iznenaditi, ali to je Predrag Drobnjak". 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Segundo said:

I ja sam nekoliko puta pisao da je profesor Koprivica na predavanju pricao na temu inteligencije i na pitanje ko je od kosarkasa Partizana tu bio najbolji, rekao otprilike "svi cete se iznenaditi, ali to je Predrag Drobnjak". 


Iz onog intervjua (deo o ocu) jasno je da imao od koga da nasledi inteligenciju, a i da nauci. Inteligencija se nasledjuje, a sistem vrednosti ulazi vaspitanjem. Da je ono vreme bilo ovo vreme bio bi na studijama preko bare.  Od onih starijih cini mi se da je Pecarski bio na koledzu.


Btw u telu ne deluje tako mrsavo, nego mu je glava dugacka pa sa godinama povukao u licu na suvonjavog Dinarca. Ostali su nastavili da se hrane kao da su u treningu, ili da nadoknade ono sto se nije moglo.

Edited by Moonwalker
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...