Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Igokea nasla novog trenera, iako se spominjao Milan Tomić kao moguce resenje ipak je Nenad Stefanović novi trener.

 

Brynton Lemar potpisao ugovor sa Cedevita Olimpijom.

Edited by Borca
  • +1 1
Link to comment

Eurohoops prenosi da je sada Jurica Golemac "u fokusu" menadzmenta novog kluba iz Dubaia za poziciju trenera.
FMP uz Igokeu igra FIBA Ligu Sampiona naredne sezone, Spartak igra kvalifikacije za isto takmicenje.

Link to comment
On 18. 6. 2024. at 21:56, Borca said:

Eurohoops prenosi da je sada Jurica Golemac "u fokusu" menadzmenta novog kluba iz Dubaia za poziciju trenera.

 

Sad je i zvanično.

 

  • +1 1
Link to comment

Spartak objavio da su Danilo Nikolić, Stefan Momirov,  Rasir Bolton, Matej Rudan i Kaza Kajami – Keane novi igraci kluba.

  • +1 1
Link to comment
  • Krošek pinned this topic
On 13. 6. 2024. at 16:13, Azdaja said:

Pametni potpisi. Da vidimo šta će Dubai da složi. Njima treba par Arapa, Filipinaca i Srba. :) da se napuni hala.

 

Imaju li oni nekog igrača za sada?

Link to comment

ko sto sam i kazao, dubai pravi brutalnu ekipu... ima da jedu spartakovu prasinu.. prvi potpisi  duverioglu i leon redosevic..:fantom:

Link to comment

Ja sam mislio da ce pijani arapi dovoditi neki NBA otpad a oni se umesto toga bacili na evropski otpad S kategorije:fantom:

Edited by Micko8
Link to comment

pre pocetka sezone treba definsati sta je dozvoljeno, sta nije, pa shodno tome intervenisati u svim takmicenjima..

vredjanje ucesnika sporcke manifestacije, igraci, treneri, predsednici etc dozvoljeno, ukljucujuci i precednika drzave..

nije dozvoljeno vredjanje deca, zena, uze i sire familije ucesnika sporcke manifestacije..

prvo ide upozorenje, nakon upozorenja ako se ponovi, prazni se hala..

ako se isto ponovi na sledecoj utakmici, isto jedno upozorenje prazni se hala i automatska kazna od 3 naredna meca bez publike, i tako eksponencijalno..

za bilo kakvo ubacivanje objekata i ugrozovanje igraca na terenu, nulta tolerancija..

pa onda sledece godine da vidimo dal moze i obicno™ vredjanje da se izbaci, mada je to praksa od piramida, al otom potom..

step by step :fantom:

 

Edited by Shaq
  • +1 2
Link to comment

Nemam pojma, čini mi se da pražnjenje zbog “pevanja” ostvalja previše prostora za budalaštine kao ova u finalu KLS-a. Tek su mi te podele na osobe koje smeju i one koje se ne smeju biti vređane bezveze. Jel treba sudija u realnom vremenu da se raspituje da li je izvesna Čović Vesna nekome od učesnika rod, ako jeste da li je i funkcioner kluba što bi vređanje činilo dozvoljenim ili nije ni rod ni funkcioner…

 

To samo vodi u dalje svinjarije i pritiske na sudije jer je nemoguće to dosledno primenjivati a da se ne prekida apsolutno svaki derbi. 

 

 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...