Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

vrednost naseg tima koji igra abu je oko 6m..

spacer.png

pri tom, ovo je tim koji nema kontinuitet najglavnijih™ igraca, nije doveo zamenu za projektovanog glavnog igraca, doselekcjia  uzasna i jeftina trej, gilespi i smart, plus nam povredjeni hanga i top..

 

 

 

sa druge strane, vrednost partizanovog tima koji igra abu nije ispod 11m..

 

spacer.png

 

imaju kontinuitet najglavnijih igraca zajedno sa trenerom sada vec tri godine, nemaju povredjenih i doveli u doselekciji smita i kabokla, koji im sad jos i najbolje izgledaju..

 

ako bi uracunali i plate trenera, odnos u cenama je lagano duplo, al to ni nije poenta vec golim okom vidiljiva razlika u kvalitetu na papiru..

 

ne postoji el a ni aba trener koji bi pre birao da vodi zvezdin umesto partizanov sastav, ako izuzmemo radonju jelte..:fantom:

Link to comment
Posted (edited)

Naravno da nije tolika razlika kako je naveo Šakula ali jeste razlika bar na nivou Lorenco Braun + Nibo na primer, tako da je svakako sramota kako igramo ove mečeve.

 

Doktorski posao radi Sfero.

Edited by Milošica
  • +1 6
Link to comment

od doktorski, mi pacerski i dok dlanom o dlan.....pet uzastopnih poraza

 

jbg. nevolja neće da nestane ako se pravimo da ne postoji

 

realno, treba da se kanemo mitomanije i voršiperstva i da se malo zasuču rukavi

Link to comment
Just now, Ted said:

od doktorski, mi pacerski i dok dlanom o dlan.....pet uzastopnih poraza

 

jbg. nevolja neće da nestane ako se pravimo da ne postoji

 

realno, treba da se kanemo mitomanije i voršiperstva i da se malo zasuču rukavi

Velja?

  • Haha 2
Link to comment

Ludi Poljak vam je uz Smitha najbolji igrac u ove dve tekme, cele sezone fringe playeri ili civili

  • +1 1
Link to comment

cela naša priča se svodi na to da, od jedno 15 vrlo važnih utakmica, mi smo nekako uspeli da ne dobijemo ni jednu ili tek po koju

 

pa smo došli u situaciju da imamo još tri, od kojih sve tri treba da dobijemo. a jednu i u gostima. dal treba napominjati koji je broj važnih utakmica koje smo dobili u gostima ove sezone. nula

Link to comment
14 minutes ago, Ratamahatta said:

Ludi Poljak vam je uz Smitha najbolji igrac u ove dve tekme, cele sezone fringe playeri ili civili

 

Plus Kaboklo, koji je takođe poslednjh mesec dana kampovao na klupi.

 

Bilo neprijatno pitanje na konfi o Panterovih -16

  • +1 1
Link to comment
26 minutes ago, Ratamahatta said:

Ludi Poljak vam je uz Smitha najbolji igrac u ove dve tekme, cele sezone fringe playeri ili civili

 

Ja sam u jednom momentu bio za to da obojicu šutnemo, ali Ponitka se resetovao ubrzo nakon onog incidenta sa navijačem, a Smit se već neko vreme uspešno poserava po svim mojim rečima upućenim njemu i zbog toga mu hvala.

 

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, MiddleClass said:

 

 

 

 

Pojesce ih ta mrznja jbt :fantom:

 

 

 

 

a jebiga, sam si kriv što ozbiljno shvataš i deliš ovde razne Belivukove i ostale Bagzije

 

Link to comment
Posted (edited)

Aleksa čovek zadovoljan životom, bez kompleksa. Igra košarku, izbaci energiju na zdrav način i onda širi ljubav. Sigurno je posle dobar i prema ženi kad dođe kući, to je bitno. Uostalom, koliko puta ste videli da neki igrač puca od nervoze i energije u toku meča, možda bude i prljav, a na kraju sve ok sa protivničkim igračima. 

 

Meni on smeta zbog nekih košarkaških stvari, ali to je druga priča.

 

Edited by Milošica
  • +1 7
  • Wub 1
Link to comment

Aleksa je narodni ujedinitelj i pravi binsr, tako treba svi

Dobro, ne mora bog i to, ostalo je sve top 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...