Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Just now, ZokiAsov said:

 

Mozemo da povlacimo paralele kad se mi usred igranja evrolige dislociramo u pionir na 6 godina,  jer nam tako vise pase. A mozda ni tada ako se uzme u obzir da 65% populacije navija za zvezdu

Pa i dislociracete se ako se vratite na Canka i jeftinjarske timove koji rano ostanu bez sansi za visok plasman. 

Link to comment
19 minutes ago, samo_opusteno said:

Nema sta da se smejete sto je bilo 18 hiljada ljudi na Bajernu i 10 na Budućnosti, vi to ne bi imali posle 2 vezana poraza u derbijima, uostalom imamo i dokaz za to iz prosle sezone. Vecina publike vam je gloryhunterska, znam jer vidim ko iz mog okruženja ide na vase utakmice, ljudi koji nikada nisu isli. 

 

27 minutes ago, copkillah said:

 

kao i od činjenice da je Partizan bio najgledaniji u ABA čak i kada je bio najslabiji u svojoj skorijoj istoriji.

 

 

idemo opet

Link to comment

Da, ali na gostovanju u  Splitu :covid19:

 

ja bih našeg booyketa angažovao kao kontrolora na biračkom mestu pred ove izbore. Pedantnijeg prebrojavača ljudi na iventima na kojim nije bio, svijet odavno nije vidjeo 

Link to comment
50 minutes ago, Filozof manijak said:

Da, ali na gostovanju u  Splitu :covid19:

 

ja bih našeg booyketa angažovao kao kontrolora na biračkom mestu pred ove izbore. Pedantnijeg prebrojavača ljudi na iventima na kojim nije bio, svijet odavno nije vidjeo 

Častio sam vas

IMG_20231106_122415.jpg

Link to comment
11 hours ago, Eleniko said:

brte nisam u fazonu da patkometrišem ali od čega vas prave kada kao papagaji ponavljate te gluposti

 

prošle godine ste sredinom decembra imali /samo/ 13,8 hiljada gledalaca na utakmici protiv tada aktuelnog šampiona EL

 

https://www.euroleaguebasketball.net/euroleague/game-center/2022-23/partizan-mozzart-bet-belgrade-anadolu-efes-istanbul/E2022/125/

 

slično je bilo 2 nedelje ranije protiv valensije, oko 14 hiljada.

 

punili ste arenu samo na početku i na kraju kad ste proigrali...

 

mi smo posle 2 poraza od vas i u tragično lošem početku sezone imali preko 18 hiljada prošli petak protiv bajerna

 

ok imamo dodatni motiv da se takmičimo sa vama u poseti sada kada igramo u istoj dvorani, ali dajte priberite se sa tim tupavim pričama da se mi ložimo na fudbal a vi na basket koje je posejao debeli onomad.

 

Pazi, ovo je moj lični utisak. Moguće je da grešim.

Uopšte mi nije bila namera da patkometrišem, moguće je da je nekome moj post izgledao kao neko podjebavanje ali meni to uopšte nije bila namera.

Vas navijača Zvezde ima svakako više u Srbiji ali mi godinama unazad deluje kao da vas nekada treba puškom naterati da idete da gledate svoj klub na bssketu. Dok je na fudbalu obrnuto - nas treba puškom naterati da idemo na JNA, sada je glavni razlog Vazura.

Edited by BlackGeorge
  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, samo_opusteno said:

Taj snimak je "cuven" samo vama, dok mi koji smo bili na toj utakmici znamo da su nam karte uzete bez otkucavanja. 

Partizan je bio najgledaniji zato sto Aba ligu sem vas i nas niko i ne gleda, a kod nas je navijacka grupa ne prati. 

Nema sta da se smejete sto je bilo 18 hiljada ljudi na Bajernu i 10 na Budućnosti, vi to ne bi imali posle 2 vezana poraza u derbijima, uostalom imamo i dokaz za to iz prosle sezone. Vecina publike vam je gloryhunterska, znam jer vidim ko iz mog okruženja ide na vase utakmice, ljudi koji nikada nisu isli. 

To je zato što nismo imali taj slučajan uspeh i vešte i sposobno rukovodstvo u vidu Terze i Ćokija

Link to comment
58 minutes ago, BWA said:

Ovaj, jedan od najgorih timova KKP je protiv Levskog koji je bio najgori tim ABA lige imao punu halu.

 

Levski Sofija.

 

I šta ti to govori? 

Link to comment
1 hour ago, BWA said:

Ovaj, jedan od najgorih timova KKP je protiv Levskog koji je bio najgori tim ABA lige imao punu halu.

 

Levski Sofija.

 

Kako to misliš jedan od najgorih timova kkp? To je sezona 14-15, još uvek je Dulo vodio, borili ste se za titulu, igrao je tada Saša Pavlović, mislim Mačvan, itd.

Link to comment
27 minutes ago, Nikodije said:

 

Kako to misliš jedan od najgorih timova kkp? To je sezona 14-15, još uvek je Dulo vodio, borili ste se za titulu, igrao je tada Saša Pavlović, mislim Mačvan, itd.

 

Sezona za zaborav, veruj mi.

 

Link to comment

Pa ok, niste uzeli titulu aba, ali to nije bio loš tim. Zvezda je te godine bila jaka, a polufinale aba plej-ofa je baš bilo tesno. Rešio je MWill sa onih 17 poena u nizu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...