Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

8 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

dubai u19 učestvuje na juniorskom turniru aba lige 

 

to beše onaj deo sveta gde se zlopate sa krštenicama?

 

tu će najmlađi da bude godište Raduljice 

Edited by Ted
Link to comment
19 hours ago, Ted said:

 

to beše onaj deo sveta gde se zlopate sa krštenicama?

 

tu će najmlađi da bude godište Raduljice 

Neće, nema tu kvaliteta u lokalaca. Tanko. Nabice ih Evropljani +30 svaku. Al mora malo stunt za ulaz u EL konačno.

Link to comment

aba od ovog vikenda i na gtr92, ne samo na areni

 

koliko će sreća da traje ne znam, verujem do izbora

 

 

Edited by kud u maglu Simoviću
č = ć
Link to comment
5 hours ago, BlackGeorge said:

Kakva atletski jaka ekipa ova Budućnost. Ima krv da prolijemo za pobedu protiv njih kada budemo igrali.

 

I publika u hali se smorila, pa napustila tekmu

 

spacer.png

  • Haha 4
Link to comment

Pa dobro, to su neke druge stvari u pitanju. Navijači Zvezde su poznati po tome da ne vole nešto mnogo basket, više se lože na fudbal. Treba da im podele promotivno preko firmi desetak hiljada ulaznica za dž da bi došli, odnosno napunili Arenu. A i to je upitno.

 

Kod Partizana je druga priča. Svi hoće da gledaju najboljeg trenera u evropi na delu a i mi grobari se realno mnogo više ložimo na basket, još od vremena Dušana Vujoševića (prvi mandat). Me included

Edited by BlackGeorge
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

brte nisam u fazonu da patkometrišem ali od čega vas prave kada kao papagaji ponavljate te gluposti

 

prošle godine ste sredinom decembra imali /samo/ 13,8 hiljada gledalaca na utakmici protiv tada aktuelnog šampiona EL

 

https://www.euroleaguebasketball.net/euroleague/game-center/2022-23/partizan-mozzart-bet-belgrade-anadolu-efes-istanbul/E2022/125/

 

slično je bilo 2 nedelje ranije protiv valensije, oko 14 hiljada.

 

punili ste arenu samo na početku i na kraju kad ste proigrali...

 

mi smo posle 2 poraza od vas i u tragično lošem početku sezone imali preko 18 hiljada prošli petak protiv bajerna

 

ok imamo dodatni motiv da se takmičimo sa vama u poseti sada kada igramo u istoj dvorani, ali dajte priberite se sa tim tupavim pričama da se mi ložimo na fudbal a vi na basket koje je posejao debeli onomad.

Edited by Eleniko
  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, Eleniko said:

brte nisam u fazonu da patkometrišem ali od čega vas prave kada kao papagaji ponavljate te gluposti

 

prošle godine ste sredinom decembra imali /samo/ 13,8 hiljada gledalaca na utakmici protiv tada aktuelnog šampiona EL

 

https://www.euroleaguebasketball.net/euroleague/game-center/2022-23/partizan-mozzart-bet-belgrade-anadolu-efes-istanbul/E2022/125/

 

slično je bilo 2 nedelje ranije protiv valensije, oko 14 hiljada.

 

punili ste arenu samo na početku i na kraju kad ste proigrali...

Inače mnogo vredi objašnjavati, evo na dve teme se bave posetom na meču ABA lige na kojem njihov tim nije igrao.

Link to comment
9 hours ago, Eleniko said:

prošle godine ste sredinom decembra imali /samo/ 13,8 hiljada gledalaca na utakmici protiv tada aktuelnog šampiona EL

 

https://www.euroleaguebasketball.net/euroleague/game-center/2022-23/partizan-mozzart-bet-belgrade-anadolu-efes-istanbul/E2022/125/

 

slično je bilo 2 nedelje ranije protiv valensije, oko 14 hiljada.

 

punili ste arenu samo na početku i na kraju kad ste proigrali...

 

Punili arenu samo na početku i na kraju = bile 2 utakmice kada je bila popunjena 70%

 :covid19:

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
9 hours ago, Eleniko said:

ok imamo dodatni motiv da se takmičimo sa vama u poseti sada kada igramo u istoj dvorani, ali dajte priberite se sa tim tupavim pričama da se mi ložimo na fudbal a vi na basket koje je posejao debeli onomad.

 

Ne dolazi to od Vujoševića, to dolazi od onih lovačkih priča o rekordnim posetama, nakon kojih su dolazile fotografije i snimci koji govore drugačije, uključujući i onaj čuveni sa naknadnim otkucavanjem karata, kao i od činjenice da je Partizan bio najgledaniji u ABA čak i kada je bio najslabiji u svojoj skorijoj istoriji.

 

9 hours ago, Barrister said:

Inače mnogo vredi objašnjavati, evo na dve teme se bave posetom na meču ABA lige na kojem njihov tim nije igrao.

 

Samo se smejemo pokušaju da se doda pet hiljada na posetu, kao i onima koji veruju ćokiju.

 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, copkillah said:

 

Ne dolazi to od Vujoševića, to dolazi od onih lovačkih priča o rekordnim posetama, nakon kojih su dolazile fotografije i snimci koji govore drugačije, uključujući i onaj čuveni sa naknadnim otkucavanjem karata, kao i od činjenice da je Partizan bio najgledaniji u ABA čak i kada je bio najslabiji u svojoj skorijoj istoriji.

 

 

Samo se smejemo pokušaju da se doda pet hiljada na posetu, kao i onima koji veruju ćokiju.

 

Taj snimak je "cuven" samo vama, dok mi koji smo bili na toj utakmici znamo da su nam karte uzete bez otkucavanja. 

Partizan je bio najgledaniji zato sto Aba ligu sem vas i nas niko i ne gleda, a kod nas je navijacka grupa ne prati. 

Nema sta da se smejete sto je bilo 18 hiljada ljudi na Bajernu i 10 na Budućnosti, vi to ne bi imali posle 2 vezana poraza u derbijima, uostalom imamo i dokaz za to iz prosle sezone. Vecina publike vam je gloryhunterska, znam jer vidim ko iz mog okruženja ide na vase utakmice, ljudi koji nikada nisu isli. 

  • +1 3
  • Haha 6
Link to comment
9 hours ago, Eleniko said:

brte nisam u fazonu da patkometrišem ali od čega vas prave kada kao papagaji ponavljate te gluposti

 

prošle godine ste sredinom decembra imali /samo/ 13,8 hiljada gledalaca na utakmici protiv tada aktuelnog šampiona EL

 

https://www.euroleaguebasketball.net/euroleague/game-center/2022-23/partizan-mozzart-bet-belgrade-anadolu-efes-istanbul/E2022/125/

 

slično je bilo 2 nedelje ranije protiv valensije, oko 14 hiljada.

 

punili ste arenu samo na početku i na kraju kad ste proigrali...

 

mi smo posle 2 poraza od vas i u tragično lošem početku sezone imali preko 18 hiljada prošli petak protiv bajerna

 

ok imamo dodatni motiv da se takmičimo sa vama u poseti sada kada igramo u istoj dvorani, ali dajte priberite se sa tim tupavim pričama da se mi ložimo na fudbal a vi na basket koje je posejao debeli onomad.

 

Mozemo da povlacimo paralele kad se mi usred igranja evrolige dislociramo u pionir na 6 godina,  jer nam tako vise pase. A mozda ni tada ako se uzme u obzir da 65% populacije navija za zvezdu

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...