Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Ja mislim da ce oni biti stacionirani kod nas negde, zbog cega i povezuju ABA i EL. Ni njima se ne bi isplatilo da posle svake utakmice u Evropi se vracaju u Dubai, i tako recimo dvaput nedeljno.

Link to comment
Just now, Jimmy Kowalski said:

Ja mislim da ce oni biti stacionirani kod nas negde, zbog cega i povezuju ABA i EL. Ni njima se ne bi isplatilo da posle svake utakmice u Evropi se vracaju u Dubai, i tako recimo dvaput nedeljno.

Postajemo centar sveta.

Link to comment
Just now, Milošica said:

Postajemo centar sveta.

 

ne samo to nego land of oportunities, amerika na balkanu

rat u izraelu? izvolite kod nas u salonu, nije problem

fali vam iskustvo igranja evropske lige? kako da ne, smatrajte to rešenim

itd itd baš me zanima šta je sledeće

ps kosovo ne damo

Link to comment
20 minutes ago, Eleniko said:

 

ne samo to nego land of oportunities, amerika na balkanu

rat u izraelu? izvolite kod nas u salonu, nije problem

fali vam iskustvo igranja evropske lige? kako da ne, smatrajte to rešenim

itd itd baš me zanima šta je sledeće

ps kosovo ne damo

 

Nešto iz Indije i Pakistana.

Oh, wait :Jova:

  • Haha 3
Link to comment
Just now, garmonbozia said:

možda zvezda i partizan prestaju da igraju aba sledeće sezone i dobijaju A licencu, pa se zato ovo sprema

 

razmišljao sam o tome juče, mislim da bi nam a licencu poguralo da se oba tima odjave iz abe

 

besmisleno gubljenje vremena i povređivanje igrača /barem nama/

Link to comment

Prvenstvo u Izraelu se neće igrati, a Makabi nije novitet u ABA ligi. Sasvim je moguće da će prvi ili bar drugi meč Dubai Sheiks'a i Makabija biti igran u Beogradu u sklopu ABA lige.

Link to comment

Aba liga je najjadnije takmičenje u istoriji sporta. Gore bi bilo samo da se raspadne pa se gro koncentracije šljama sjati u kls. Dubai u Abi je skroz irelevantna stvar. U svakom smislu prosek - biće i boljih i gorih. 

Link to comment
On 25. 10. 2023. at 20:55, garmonbozia said:

možda zvezda i partizan prestaju da igraju aba sledeće sezone i dobijaju A licencu, pa se zato ovo sprema

 

daj tri Božeta, barem što se nas tiče

Link to comment

btw sudjenje juce perfektno, bukvalno nisu napravili nijednu gresku. u svetlu cinjenice da oba vecita rivala u aba ligi imaju sudije na platnom spisku, jos jednom bi trebalo razmisliti da aba plej of sude stranci, jer regularnost je moguca samo u tim okolnostima. ako ikoga vise boli kurac za aba ligu i regularnost iste

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...