Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

„Kajem se što sam, ničim izazvan, pominjao g. Nebojšu Čovića i što sam postao kolateralna šteta u raspirivanju nekih starih vatri. Ne želim da se preko mojih leđa vode tuđe bitke. A ponajmanje imam razloga da napadam g, Čovića i Crvenu zvezdu, sa kojima naš klub ima izvanrednu saradnju i odnose. Uostalom, kao i sa svim drugim klubovima i njihovim vodećim ljudima u ABA ligi. Tako želimo i da ostane i uvjeren sam da će ostati, uprkos ovoj mojoj, ponavljam, nepotrebnoj i ishitrenoj reakciji”.

 

 

Gospodin RIP 👏

Link to comment
6 hours ago, Micko8 said:

Igokea "motiviše" igrače oduzimanjem 50 odsto plate

 

Kako je ovo pravno uopste moguce:ziga:

Daju ti papir da potpises da se slazes sa kaznom.  U Igokei rade ozbiljni seljaci i majmuni, znam za pricu kad su jednog igraca nezadovoljni njegovim partijama hteli da oteraju na taj nacin sto su ga terali da mu mere visinu i nadali se da je nizi nego sto je rekao pa da mu na osnovu toga raskinu ugovor kao lagao ih.

  • Haha 1
Link to comment

o jebem ti zivot, cetvrta na 1 loptu ove sezone

 

ako nista daleko bolja igra borca

mnogo znaci i ovakav gagic

lakse je igrati kad imas centra koji ume postaviti blok, ocisititi stranu, dati povratni pas

Link to comment
10 hours ago, goofs said:

Split i dalje igra na Gripama, ne igra u novoj hali?

ne igra

kao ni cedevita u stozicama, zvezda u areni...

 

prevelike su to hale za aba nivo

Link to comment

Pa cemu im sluzi nova hala ako je niko ne koristi? Drugo su Ljubljana i Beograd, tu bar imas kulturnih manifestacija (kakve god da su) koji ce popuniti termine hale. Split je manji grad, mozda skupi 4 koncerta godisnje.

Link to comment

Hrvati su potrošili velike pare na dvorane kada su dobili SP u rukometu 2009. Napravili su hale u Splitu, Zadru, Osijeku, Varaždinu i Poreču, iako su realno bile totalno nepotrebne. Spaladium u Splitu zvrji prazan.

Edited by Nikodije
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...