Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Nije na silu, sve je  tu planirano, koga ce da guraju svake sezone. Djurisic muku muci sa povredama  jos od  pre pocetka sezone, tako da ne cudi njegova l;osa forma.  Meni se Barac uopste ne svidja kao trener ovog razvojnog tima.

Link to comment

djurisic ako ne moze, ne treba da igra. lik je na -9.6 za 23 minuta po mecu, procentre suta da ne pominjem, trenutno najgori igrac u ligi sa nekom znacajnom minutazom. budi ti odlican trener kad ti projektovani nosilac igre tako igra. kad nije igrao, licili su na nesto. 

Link to comment
4 hours ago, Joe D said:

izgubila je zato sto se na silu forsiraju igraci na nba draft, dok jokic nije postigao to sto je postigao ni misko nije tako vodio klub. ne znam koliko bi sarma imao da je morao da mu igra djurisic 30 minuta, a svaki normalan trener bi ga zalepio za klupu jer mu ocigledno steti ekipi.

to za djurisica sam bas danas hteo postovati pa odustao

 

mislim, jasno je da vise steti nego koristi ekipi

nego me zapravo zanima, koliko njemu uopste koristi da igra tolike minute i da ima slobodu koju ima, ako ocigledno (trenutno) ne moze

Link to comment

Moraju da ga istrpe. I Jovic je bio slab prosle sezone pa su ga uvaljali u NBA. To je Miskov cilj. Lepa ofanzivna partija Vukcevica, pokazao je svasta pomalo.

Link to comment

niko nije postao igrac tako sto mu je nesto poklonjeno, nece ni djurisic. o nba je trenutno izlisno govoriti, on treba da pokaze da moze ovu ligu da igra. 

 

i ako je cilj da se trpi, ne znam sta tacno zameras baracu. valjda je on kriv sto ovaj ne ume da da kos iz igre. 

Edited by Joe D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...