Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Zajebavao sam se. Nisam toliko poremećen da aludiram na godine ozbiljno. Plus što na tebe ne može čovek ni da se izdrka koliko si očigledno dobronameran.

  • Wub 1
Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

 

Košarkaš Zlatibora, Ross. Osvojili su aba2 ligu ali ne mogu da igraju aba1 zbog kvote srpskih klubova. Po ovome što on piše izgleda da je bilo glasanje da Zlatibor ipak igra. Ali Ostoja opet glasao protiv. I pre dve godine je bio protiv da Borac uđe.

zar ne razigravaju sa poslednjeplasiranim srpskim tj. borcem za ulazak u aba1?

Link to comment

Razigravaju ali Borac ima prednost terena pa će ih rutinirati. A i mnogo su bolja ekipa. Kada se igra baraž između aba1ligaša i aba2ligaša bilo bi sportskije™ da tim iz aba2 ima prednost terena.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment
43 minutes ago, Milošica said:

Taj KKCZ Insajder je pisao da je Bjelica potpisao za Partizan na 2 godine za 5 miliona.

 

Sve u svemu, jedan od glavnih trovaca na obe strane.

 

Ne znam da li ga vodi Vujcin, ali svakako me ne bi cudilo da taj nalog ne nastupa samostalno.

 

Mislim da ovo nije tačno. Pisali su da ga je Partizan zvao i nudio velike novce, ali da ih je odbio. 

Link to comment
3 minutes ago, fandorin said:

Mislim da ovo nije tačno. Pisali su da ga je Partizan zvao i nudio velike novce, ali da ih je odbio. 

 

Evo, "nezvanicno" :D

Link to comment
4 minutes ago, fandorin said:

Mislim da ovo nije tačno. Pisali su da ga je Partizan zvao i nudio velike novce, ali da ih je odbio. 

 

Glupost koja je pustena iz ko zna kojeg razloga (mogu da ih naslutim bar par). Sticajem okolnosti znam da bi Bjelica pre zavrsio karijeru nego potpisao za Partizan, koliko god on i Zeljko imaju sjajne licne odnose.

Link to comment

Velika je tragedija sto je Vujcin prenosio ono Djenkino izivljavanje na Budiveljniku, te kao takav ostaje deo istorije.

Retko ogavna njuska. 

Link to comment

Nakon onakve petorke bilo je očekivano da honoriraju i Robiju. I ok, njegov povratak u ligu doneo je medijski spektakl i pojačao marketinški potencijal pa je liga dobila i gen.sponzora posle 10 godina, tako da ok, ispoštovali su ga.

A svako ko prati zna da je Šone Stefanović zaslužio tu nagradu ako gledamo čisto košarkaški.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...