Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Ljovisna i Kasandra govna da jedu......izgubio sam račun ko je bio ko i kada. a nije da me nešto extremnno interesuje da bih sad razbijao glavu oko toga

 

bitno bi bilo da se ova šarada prekine za ubuduće. šta je bilo, svašta je bilo, a u kurac više sa tim 

  • +1 1
Link to comment

Dobro bre joe i nikodije se zajebavaju, najbolje da iko ozbiljno ocekuje da  manje bitan cokijev klub pobedi onaj bitniji  i tako mu se usere u sanse za domaci teren u plej ofu. Mislim teoretski je moguce da fmp dobije zvezdu u nekoj rezultatski nebitnoj utakmici mada se ni to nikad nije desilo

  • +1 1
Link to comment

Ako pogledate malo bolje, videćete u kosturu tri kluba koja više ne postoje ili su u nekom baš niskom rangu,  zahvaljujući pucaču, kucaču, davitelju i kladioničaru....koji su (čiji klub) imaju velike zasluge za njihov nestanak a ne Ćoki.

Radovanje tamo neke 2011 je bilo uzaludno, umne reči nesvršenog gimnazijalca su se ponavljale kao mantra ali nakon 10 godina feniks je vladar Srbije i Jadrana.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
6 minutes ago, simple red white said:

Ako pogledate malo bolje, videćete u kosturu tri kluba koja više ne postoje ili su u nekom baš niskom rangu,  zahvaljujući pucaču, kucaču, davitelju i kladioničaru....koji su (čiji klub) imaju velike zasluge za njihov nestanak a ne Ćoki.

Radovanje tamo neke 2011 je bilo uzaludno, umne reči nesvršenog gimnazijalca su se ponavljale kao mantra ali nakon 10 godina feniks je vladar Srbije i Jadrana.

Paramount Network Wow GIF by Yellowstone

  • Haha 1
Link to comment
36 minutes ago, simple red white said:

Ako pogledate malo bolje, videćete u kosturu tri kluba koja više ne postoje ili su u nekom baš niskom rangu,  zahvaljujući pucaču, kucaču, davitelju i kladioničaru....koji su (čiji klub) imaju velike zasluge za njihov nestanak a ne Ćoki.

Radovanje tamo neke 2011 je bilo uzaludno, umne reči nesvršenog gimnazijalca su se ponavljale kao mantra ali nakon 10 godina feniks je vladar Srbije i Jadrana.

 

a zna se kako su prošli gotovo svi vladari Srbije 

 

neb se ja mnogo veselio da sam na tvom mestu ;)

  • Haha 1
Link to comment

ajd vi što pratite fmp ko da vam je iz oka ispao :D dajte procenu, kolika je mogućnost da i idrugi deo sezone pregaze kao prvi. ili se o čekuje pad u formi, serija poraza isl 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...