Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

@Joe D

će da nađemo, polako

 

Zvezda je bolja i od Krke realno za 40 razlike, pa uteče sa lopate u poslednjim sekundama. bolja je i od Igokee, pa nije utekla. zapravo Zvezda je trenutno bolja od bilo kog aba ligaša, što ne znači da će da završi sezonu sa 26-0 i onda u plejofu sve pometla sa nulom. to tako ne biva ni u jednoj ligi. ja ne znam dal ima još neki par aba ligaša gde je jedan pobedio drugog svaki put kad su se sastali, bez izuzetka. ili sam možda zaboravio neku pobedu fmp-a. ne računam onaj period kada se zaista radilo o dva odvojena i nezavisna kluba. poslednja pobeda je bila 2011. godine, ako se dobro sećam nekog teksta koji sam čitao prošle godine. 

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Ted said:

ja ne znam dal ima još neki par aba ligaša gde je jedan pobedio drugog svaki put kad su se sastali, bez izuzetka. 

zvezda i mega, na primer. 

 

ali nije to ni poenta, nikodije je rekao da ce ovaj fmp odigrati na pobedu. za pocetak mi kazi da si odgledao vise od jedne utakmice fmp-a ove godine, pa da vidim da li znas o cemu se prica, ili samo naklapas napamet.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Nikodije said:

Momci partizanovci koji sad prvi put pišu na aba topiku očigledno nisu gledali ovaj™ fmp. Biće to daleko teža utakmica za Zvezdu nego protiv kkp.

 

Tj ako su nekad i pisali nešto na aba topiku pisali su samo o odnosu Zvezde i Fmp-a. O čemu bi drugom copkillah pisao na aba topiku, sigurno ne o nekoj utakmici aba lige.

Link to comment
6 minutes ago, Joe D said:

zvezda i mega, na primer. 

 

ali nije to ni poenta, nikodije je rekao da ce ovaj fmp odigrati na pobedu. za pocetak mi kazi da si odgledao vise od jedne utakmice fmp-a ove godine, pa da vidim da li znas o cemu se prica, ili samo naklapas napamet.

 

zar nije Mega pobeđivala Zvezdu ono kad je Bobi igrao tamo, pre no što je došao u Zvezdu 

Link to comment
2 minutes ago, Joe D said:

ne secam se, iskreno.

 

isto se ne secam da je mega dobila partizan do ovog poslednjeg plejofa.

 

 

 

meni se čini da smo jedno finale kupa izgubili od Mege 

Link to comment

a da, bilo je toga. 

 

isto sam nekako zaboravio da je mega upravo dobila zvezdu u poslednjem finalu lige. toliko sam bio zainteresovan za to. 

Edited by Joe D
Link to comment

Kako god, sramotno je da fmp igra aba ligu kao Zvezdina filijala. Isto tako, današnji fmp čine karakterni momci i igrači koji ginu u svakoj utakmici, ko god ih je gledao video je to. Stvarno ne verujem da će neko™ da im uđe u svlačionicu i kaže "znate šta vam je činiti" i da oni puste. Misliti da će tako biti je nipodaštavanje svega što su uradili u ovih 12 kola. Najlepša priča aba lige godinama unazad. Žao mi je što je slabo propraćeno u javnosti koja se loži samo na večite i ne vidi ništa drugo.

Link to comment
10 minutes ago, Joe D said:

ne secam se, iskreno.

 

isto se ne secam da je mega dobila partizan do ovog poslednjeg plejofa.

 

 

 

Samo je osvojila trofej pobedom nad Partizanom, ne znam da li se to računa

Link to comment
11 minutes ago, Joe D said:

zvezda i mega, na primer. 

 

ali nije to ni poenta, nikodije je rekao da ce ovaj fmp odigrati na pobedu. za pocetak mi kazi da si odgledao vise od jedne utakmice fmp-a ove godine, pa da vidim da li znas o cemu se prica, ili samo naklapas napamet.

 

gledao sam Fmp protiv Partizana, gledao sam kad su gostovali u Zagrebu, gledao sa delove nekih utakmica, skorije deo utakmice u Čačku.

 

ja uopšte ne sumnjam u sportski moral i poštenje tih igrača. oni su naprosto stavljeni u taj kretenski položaj da odigravaju utakmice sa klubom sa kojim ne bi trebalo. i to je sve. a jasno je ko ih je stavio u takav položaj. igraju sjajno ove sezone, ja čak nemam ni problem da navijam za njih, generalno su mi gotivne ekipe koje prave rezultate znatno iznda očekivanih, u bilo kom sportu.

 

 

Link to comment

Da dodam da Mega ima Miška koji je blagoglagoljiv i zanimljiv medijima, takođe aktivan na društvenim mrežama, pa je on umeo da proda uspehe i dobre igre Mege. Fmp nema nikog osim Joe-a i mene  :D

  • Haha 3
Link to comment
45 minutes ago, copkillah said:

 

Mega ima tri pobede nad CZ, ne menja stvar što je to bilo u KLS, FMP nema ni u jednom takmičenju

 

Lako je pronaći:

FMP pobeda.jpg

  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...