Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

1 hour ago, pbg12345 said:

zvezda je kvalitetnija, partizan je druga dimenzija u odnosu na proslu godinu, buducnost nesto slabija, cedevita kvalitetnija, igokea nesto slabija, mornar osetno slabiji, borac osetno kvalitetniji, mega, njih je tesko suditi posle 3 kola, izuzetno su mladi, meni se cini "klasicna mega", fmp je fmp, cibona je znacajno jaca, krka je kvalitetnija,  zadar je maltene isti, split tu negde, sc derbi je u konkurenciji za razliku od primorske

 

meni deluje da jeste nesto kvalitetnija zbirno nego prosle godine, ali je svakako zanimljivija

posebno sa ovim uvodjenjem 6 ekipa u PO

svi se bore za nesto

 

sto je najvaznije, nema onog idiotkog odlaganja utakmica na dan utakmice i vratila se publika

Šta se dešava sa Jošilom?

Link to comment

Dobro, Igokea je mnogo bolji tim od onoga na sta su licili protiv Borca. To je objekitvno trebalo da izgube.

 

Gledao sam ih protiv PAOK-a i palo mi je na pamet ta na tom rosteru ne postoji igrac kog ne bih voleo da vidim u Borcu. Isto su igrali klimavo do sredine cetvrte, ali su prebacili u dve brzine vise kad je bilo stani-pani. Posebno su Radanov i Ilic izgledali mocno u odbrani. Reako bih da nisu mnogo daleko od proslosezonskog tima.

 

 

Edited by J.R. Cash
Link to comment

zajebavam se ja malo

ali ima i ono da igras koliko ti protivnik dozvoli :fantom:

 

meni se njihovi visoki ne svidjaju, uopste kao ekipa dosta su niski i borac i fmp su ih naskakali

tu jedino ilic i josilo rade posao

 

sa tim jos cudnije da zvezda nema kontrolu skoka

Link to comment

ali što je ovaj iz FMP zapeo da drži ovog Tkačenka kad Olimpija mora da pravi faulove, ne znam šta bi mu se desilo da je izveo petorku bez centra, jel sme to? naravno da su svaki put njega faulirali  i da je pogodio 1-6  i da su dali na kraju Olimpiji šut za izjednačenje. čista slučajnost na kraju da su pobedili

Edited by levi
Link to comment

odlicno kolo po ligu

svi su se nekako slozili da je liga podeljena na tri kvalitetne grupe, a u ovom kolu tri favorita izgubila, od toga dva kuci, jos krka igrala produzetak sa megom

 

sledece kolo bi tek moglo biti zanimljivo u rezultatskom smislu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...