Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Ako su stvarno toliko dobra priča, neka idu korak po korak i ojačaju organizaciono pre ulaska u ABA da ne bi bili kanta za napucavanje ili se raspali zbog manjka kinte kao Primorska. Borac se kiselio par sezona u ABA 2 i sada izborio opstanak, što bi Mandalorian rekao: "This is the way."

  • +1 1
Link to comment

kakvo govno je goran grbovic.

sta on sad izlaja na arenu.

tipa presudna bitka, zvezda stoji na braniku srpske kosarke, crvena linija i svasta jos.

mogu da zamislim kakav gadluk ce biti peta utakmica.

ne sumnjam da je bokan sredio sudije. 

uvek je tako ovde ali odgovor na to da bude jos gore je katastrofa a znamo da covic nije ni malo naivan lik, da ima podrsku srpskih vlasti i da ima istoriju gadosti koje su uvek planirane do tancina.

ova prica po srpskim medijima ne vodi nicem dobrom.

uz svu opravdanu ljutnju ove stvari ne treba propagirati. ovo mi cemo jos gore da vas docekamo je katastrofa.

sramno je sta prica grbovic. toliko je jadan a bio mi je jedan od najdrazih igraca kad sam bio klinac

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
7 minutes ago, bradilko said:

ne sumnjam da je bokan sredio sudije. 

uvek je tako ovde ali odgovor na to da bude jos gore je katastrofa

 

Ne, katastrofa je vec ovo sleganje ramenima da je Bokan sredio sudije i da je "uvek tako ovde". Cemu onda takmicenje ako se sredjivanje sudija smatra normalnom pojavom na koju ne treba da se odgovara jer... katastrofa? Ne valja za Buducnost, ne valja za njene protivnike, ne valja za ligu. Kome valja?

 

Nisam pristalica nikakvog zaostravanja na tribinama, tim pre sto fokus treba da bude na sudijama jer je atmosfera u Moraci bila prihvatljiva a igraci se ocigledno nisu primili na sve te budalastine i na terenu je sve korektno, ali svi znamo da te stvari uvek postepeno eskaliraju i ne vidim kakvo je iznenadjenje ova lozana u (ne samo srpskim) medijima zbog eto jedne tradicionalne navike da se sredjuju sudije jer se to tako valja i bogougodno je. Hajde da probamo jednom bez toga pa da vidimo kakva ce atmosfera biti. Gubili su brojni klubovi u vecim takmicenjima i vaznije utakmice pa nikom nista, igrace se kosarka i sutra. Ne vidim korist od toga da se u pravila lige uvrsti i sredjivanje sudija u Podgorici i da se svi pravimo ludi zbog toga.

  • +1 1
Link to comment
38 minutes ago, harper said:

 

Ne, katastrofa je vec ovo sleganje ramenima da je Bokan sredio sudije i da je "uvek tako ovde". Cemu onda takmicenje ako se sredjivanje sudija smatra normalnom pojavom na koju ne treba da se odgovara jer... katastrofa? Ne valja za Buducnost, ne valja za njene protivnike, ne valja za ligu. Kome valja?

 

Nisam pristalica nikakvog zaostravanja na tribinama, tim pre sto fokus treba da bude na sudijama jer je atmosfera u Moraci bila prihvatljiva a igraci se ocigledno nisu primili na sve te budalastine i na terenu je sve korektno, ali svi znamo da te stvari uvek postepeno eskaliraju i ne vidim kakvo je iznenadjenje ova lozana u (ne samo srpskim) medijima zbog eto jedne tradicionalne navike da se sredjuju sudije jer se to tako valja i bogougodno je. Hajde da probamo jednom bez toga pa da vidimo kakva ce atmosfera biti. Gubili su brojni klubovi u vecim takmicenjima i vaznije utakmice pa nikom nista, igrace se kosarka i sutra. Ne vidim korist od toga da se u pravila lige uvrsti i sredjivanje sudija u Podgorici i da se svi pravimo ludi zbog toga.

ne kazem to.

sredjivanje sudija se resava izmedju dve sezone a ne krajem maja. ako iskustvo govori sta ce se raditi u finalu onda to treba preduprediti. kako? ne znam. mozda jakom upravom lige sa ljudima koji nisu nacionalno ili klubaski obojeni. upravom koja ima ingerencije, koja postuje pravila i koja se ne libi da ih primenjuje.

sad svi cekaju da se zavrsi na bilo koji nacin. onda se cuti, malo se kazne klubovi i vozi ponovo.

isto tako coviceva zvezda nije daleko odmakla od bokanove future. 

ako grbovic i svi rezimski mediji govore o nepravdi o  o poslednjoj liniji odbrane o tome da nama ne treba ta liga o uzvracanju duplo onda tu nema sporta nema price o rezultatu vec je to ko je veci nasilnik. mi radimo kuci sta hocemo i tako u krug.

mozda u ovom finalu je sve bilo u redu u beogradu ali ovo su stvari koje se ponavljaju godinama. to su zatrovani odnosi izmedju dva kluba koji traju godinama.

ni zvezda ni futura ne zele jaku upravu lige. bore se za prevlast u istoj preko leta. 

onda se desavaju stvari kao ove nedelje  u podgorici ili u beogradu mozda prosle ili  eke druge sezone

 

 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

Zvezdi je juče bukvalno oteta titula i plasman u Evroligu i sad se kao čudimo što se digla frka. 

totikazem

u ovakvoj kostelaciji zvezda ( odnosa medj klubovima) si ili gospodar ili zrtva.

treba napustiti taj koncept 

  • +1 1
Link to comment

Pa sad, ne znam čemu uopštavanje. Ove godine smo imali dve normalne utakmice u Beogradu u kojima nije bilo odnosa gospodar-žrtva i krađu u Podgorici. Posle Podgorice više nema mogućnosti da se izađe iz tog odnosa. Ako se organizuje normalna utakmica u Beogradu, Zvezda je žrtva. Dakle, nije nikakva konstelacija zvezda u pitanju već jedan klub u saradnji sa sudijama krađom dolazi do pobeda u finalnoj seriji i protivniku ostavlja izbor između toga da bude žrtva ili da pokuša da uzvrati istom merom.

Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

Pa sad, ne znam čemu uopštavanje. Ove godine smo imali dve normalne utakmice u Beogradu u kojima nije bilo odnosa gospodar-žrtva i krađu u Podgorici. Posle Podgorice više nema mogućnosti da se izađe iz tog odnosa. Ako se organizuje normalna utakmica u Beogradu, Zvezda je žrtva. Dakle, nije nikakva konstelacija zvezda u pitanju već jedan klub u saradnji sa sudijama krađom dolazi do pobeda u finalnoj seriji i protivniku ostavlja izbor između toga da bude žrtva ili da pokuša da uzvrati istom merom.

ove godine mozda a ranijih godina?

isto su ranije optuzivali partizan da je radio svasta i  neka bude tako ali kad se moglo drugacije nista se nije promenilo vec je samo predjeno na visi nivo. 

uticaj se ne koristi da se ove stvari smanje vec kako kad treba

Link to comment

normalna je bila i utakmica gde se pojavilo 3000 kovid redara?

 

samo pitam. mene ove utakmice ne interesuju, nisam ni jednu gledao, niti ću poslednju, i sasvim mi je sve jedno ko će da osvoji.

Link to comment
2 hours ago, Ted said:

normalna je bila i utakmica gde se pojavilo 3000 kovid redara?

 

samo pitam. mene ove utakmice ne interesuju, nisam ni jednu gledao, niti ću poslednju, i sasvim mi je sve jedno ko će da osvoji.

Nebitno je ko će da osvoji, bitno je samo da ne osvoje Vučić i Čović. 

  • +1 1
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...