Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Nikodije I to sto kazes. Sasvim je logicno da on ide u drugu ligu a u prvoj da ostane mzt koji je bio losije plasiran u protekloj sezoni. Ne znam sto se buni budala.

Mzt ima ekskluzivu za ucestvovanje iz makedonije. Kao sto ni split i sibenik ne igraju iz hrvatske iako su to izborili, vec igraju cibona i zadar koji nisu. Pa se tamo nije javio neki dedic da sere. Jbg liga se zatvara i smanjuje kao i evroliga, izbacuju se divlji klubovi poput dedicevog i to je to.

Link to comment

MZT igra kao prvak makedonije koja ima jedno mesto, dobili su Karpoš u finalu 3-2.  Karpoš je kupio wc za jednu godinu i to im je isteklo

 

Šta su hteli, da prošire ligu zbog njih ili da izbace nekog od regularnih učesnika?

Edited by levi
Link to comment

I vama to ne obesmisljava takmicenje, da je svejedno koji zavrsis 5 (ili koje je vec mesto vodilo u evrokup) ili 14, i da ce igrati neko ko plati ili ima ekskluzivu? Cemu onda te fore ispadanje, zatvorite ligu ko nba i gotovo. 

Link to comment

Pa ne igra ko ima ekslizivu nego su izgubili od MZT. 

 

Od prošle godine iz ABA ispada samo poslednji, a svi ostali moraju da se kvalifikuju kroz svoje saveze. A u Makedoniji je Karpoš drugi :(

Edited by levi
Link to comment

I vama to ne obesmisljava takmicenje, da je svejedno koji zavrsis 5 (ili koje je vec mesto vodilo u evrokup) ili 14, i da ce igrati neko ko plati ili ima ekskluzivu? Cemu onda te fore ispadanje, zatvorite ligu ko nba i gotovo.

 

Pa i ide se na zatvaranje, na manji broj stabilnijih klubova koji mogu da obezbede neki budzet i kvalitet. A kroz aba2 i ovi klubovi na nizem nivou imaju sansu da podignu kvalitet, a prvak ce uci u aba1. Musline, da se ne zavaravamo, mzt bi svakako igrao, taman da su bili 5.u svojoj ligi. Btw mislim da nisi u pravu, mislim da je karpos bio prvak

Edited by Nikodije
Link to comment

Pa ne igra ko ima ekslizivu nego su izgubili od MZT. 

 

Od prošle godine iz ABA ispada samo poslednji, a svi ostali moraju da se kvalifikuju kroz svoje saveze. A u Makedoniji je Karpoš drugi :(

 

Je l to vazi samo za makedonce ili za sve? Npr zadar je bio peti ispao u cetvrtfinalu hrvatske lige pa opet igra. 

Link to comment

Ni Bosna npr nije "ispala" iz ABA, ali ne mogu da se kvalifikuju već 10 god. Prošle godine majstorica finala sa Igokeom, jbg

 

A oni su valjda neko veće mudo od Kokoš Sokola? Pa ne jebu majku okolo zato što ne igraju

Edited by levi
Link to comment

Isto tako split. Za razliku od karpos dedica, oni cak imaju rezultat za aba1, pa ne samo da ne kenjaju po banditu covicu, nego su lepo prihvatili da igraju aba2

Link to comment

Slazem se sve. Nije u redu onako se obracati covicu. On to ne zasluzuje i nista od onoga sto je dedara reko nije istina. Docim mi se i za dedaru i za sokole jebe prilicno. 

Link to comment

Slazem se sve. Nije u redu onako se obracati covicu. On to ne zasluzuje i nista od onoga sto je dedara reko nije istina. Docim mi se i za dedaru i za sokole jebe prilicno.

 

Ne, sve je to istina sto je rekao, samo sto onda nije trebalo da daje 150k banditu covicu. A ako je vec ispao glup i dao, onda bolje da je cutao.

Edited by Nikodije
Link to comment

Ako je ovako kao što levi kaže, on je samo u odbrani zdrave logike, ali čovek koji je raspustio časove ljubavi, zaslužuje da mu se spočita i ovakva glupost.

 

Ali ako je Kaproš kupio tajm-šering, evo i ja kevćem u čoporu sa Ašovom i Danserom protiv Ćokijevog pita - Midl klasa.

Link to comment
  • TheBigFlegma changed the title to ABA Liga
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...