Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Prodzoh danas kroz Cacak (ona 4 semafora na obilaznicu). Razmisljam se ova sezona kljucna, ako opstane ce postane stabilan ligas, ako ispadne verovatno sledi raspad. Mnogo znaci iskustvo u ligi, na tom kontu opstaju krke, zadri i ostali. 

Link to comment
6 hours ago, Ted said:

 što bi bila prilično besmislena žalba u okolnostima igranja bez publike

 

da ne pričamo o apsurdu pojma domaćeg terena i publike klubova kao što su fmp ili mega. njima je svaki teren isti. nit im ko dolazi kući na tekme, niti se ko okuplja u gostima da bi protiv njih navijao.

 

ta kuknjava za domaćim terenom se uglavnom odnosi na one koji imaju nekakvu prednost zbog navijača, atmosfere i tako to. realno, to su večiti i Budućnost. a kako se  radi o favoritima i najkvalitetnijim klubovima (dobro mi smo izuzetak ove sezone), ko ih jebe. ako su najbolji nek budu najbolji u skraćenom sistemu.

Ume i Zeka da bude prilicno bucan i iritantan

Link to comment
2 hours ago, W.F.C. said:

Prodzoh danas kroz Cacak (ona 4 semafora na obilaznicu). Razmisljam se ova sezona kljucna, ako opstane ce postane stabilan ligas, ako ispadne verovatno sledi raspad. Mnogo znaci iskustvo u ligi, na tom kontu opstaju krke, zadri i ostali. 

jeste bitna sezona naravno i mnogo jbg fali publika da pogura u toj prvoj povratnickoj sezoni, jer veliak je razlika u igranju kls, aba2 i aba1

ali sumnjam da i u suprotnom sledi raspad

grad stoji iza kluba, tu su svi koji nesto vrede u cacanskoj kosarci u ili blizu kluba, pisao sam vec uvezani su svi cacanski klubovi, za zele igraju borcevi mladi igraci, malo im fali za plasman u kls, cacak 94 je zavrsio sezonu bez poraza i oni su sledece sezone u drugoj ligi

dakle medju 30ak najboljih klubova u srbiji, cacak ce sledece sezone imati 3

juniori su lose poceli sezonu, ali u drugom delu su ravnopravni najboljim ekipama, zavrsice u 8

kadeti su ubedljivo prvi u srbiji, imaju svega jedan poraz

 

cini mi se da je cacanska kosarka u vrlo dobrom stanju

posebno uzevsi u obzir koliko se sam grad raspada i kakav stravican odliv stanovnistva ima

  • +1 1
Link to comment

vidim posle utakmice protiv mornara marka radovanovica nema u sastavu fmpa ni protiv partizana, ne znam dal je povreda u pitanju ili oslobadjanje mesta za mladje pre svega djordjevica, macuru, pecarskog

kako god, sumnjam da fmp dalje racuna na njega, tamo je od 2014 i nikad nije dobio vise od 15minuta po utakmici u proseku

 

pisem to posto mislim da bi mogao zavrsiti u borcu sledece sezone, mozda vec i za sueprligu

on je kao klinac igrao za mladost u toj generaciji 96 koja je i sad okosnica borca

cesto i spominje kako navija za borac ima tu lokalpatriotsku crtu, pa verujem da bi se dobro uklopio

posebno sto borac vazda muku muci s visokima

on je 209, dobro sutira za 3 i sto bi borcu bilo jako bitno odlican je u ofanzivnom skoku

 

vec je igrao u borcu, bio sa ilijom djokovicem tad na pozajmici u sezoni 16/17 i to mu je verovatno najbolja sezona u karijeri

tad su u borcu od sadasnje ekipe bili glavni i pomocni trener, carapic, todorovic, pretpostavljam i gavrilovic

Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

kazu sledece godine verovatno 8 u plej ofu. to je dobro, 4 je realno premalo na ligu od 14.

naravno

 

 

taman druga godina u takmicenju, valjda sa publikom, realno je da budemo i u 4, al u8 definitivno :fantom:

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...