Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

19 hours ago, pbg12345 said:

tu je na prvom mestu radovanovic, cacanin koji cami godinama u fmpu, dobija minute na kasicicu, jednu igra 20, pa sledeca ne igra, onda dve po 5-10 minuta

uostalom, nije on izuzetak

nemam predstavu koje su njegove mogucnosti, ali na taj nacin i pored filipa u klubu je jako tesko doci do nekog nivoa

juce je koliko vidim razvalio

 

a ovo sto kaze joe, mogu dovesti i duranta, ako ce filip i dalje biti prvi igrac tog tima, slaba vajda

oni su neke utakmice ove sezone startovali sa petrokom covic, nenadic/radonjic,...,lesic, seslija to je jbt protiv zdravog razuma

najbolje sto se moze desiti aba ligi je da ispadnu iz nje

sa b timom buducnosti ce tesko igrati, posto su oni prilicno ubedljivo najbolja ekipa aba 2, verovatno im je kvalitetom najbliza gorica, koja ce uopste tesko do po jer su propustili 4 od 13 utakmica koliko se igra ove sezone u aba 2 regularnom delu

 

studentski centar mi je simpaticniji od fmp utoliko sto vidim vecinom igraju sa mladim igracima

sa druge strane, a daleko bitnije, najmanje sto treba aba ligi je da posle/uz zvezde(u) budicunost i(li) partizan dobiju svoje b timove u ligi i da se time pravi kvazi ravnoteza umesto da se kako zdrav razum i elementarna regularnost nalaze zabrani bilo kome da ima b tim u istom rangu takmicenja

 

Studentski centar je i talentom i atletikom ispred fmp-a, barem ovog dosadašnjeg fmp-a. Imaju i dva odlična Amera šutera + iskusnog trenera Trajkovića dok fmp preferira početnike na klupi. I Gorica je odlična, šteta što su propustili prvi balon, Mladost, Sloboda, MZT. Jedva čekam drugi aba2 balon koji počinje 18.januara, u prvom balonu je bilo baš ozbiljnog krljanja.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment

josilo :hail:

 

kao svajcarski sat

trenutno 3/3 za 2/ 2/2 za 3, vec duze ga odlicno sluzi sut

retko zahvalan igrac, uvek konstantan, nije jedan od onih "divljaka" sto na kls nivopu trpaju 40, na aba2 20, a na aba1`ne vide kosa, vec imam osecaj da na koji god nivo takmicenja da ga posaljes bio bi gotovo uvek na slicnom nivou

u odbrani  odlican i "polivalentan"

 

prosto mi je neverovatno da ga jos uvek nije pokupio neki daleko jaci klub

 

e: sut za 3 u sezoni: 

1.8 2.5

71.4

 bog kosarke josilo! :smiley_hail:

Edited by pbg12345
Link to comment

:D

ne znam vise

u hrvatskoj su dosta ostrije mere, odmah stavljaju ceo tim u karantin na 10 dana cini mi se

 

ma mene nervira sto mi borac opet ne igra, bukvalno im cekam tekme, kao kad reprezentacija kad igra sp/os

Link to comment

opa, taj covek je jos (kosarkaski) ziv? :ohmy:

 

ti sparsi deluju kao poprilicno ok prica, bar koliko sam sa strane ispratio

sta bi sa kamenjasem, jel jos tamo

skoro se pisalo da ga pikira nego od vodecih aba, valjda partizan

ne mogu prezaliti sto nije dosao letos/jesenas u borac

bas je ono sto im nedostaje

jbg

 

zna li neko sta se desava sa bosnom?

nikako da se dugorocnije izdignu iz sivila i prosecnosti

sarajevo ima ksoarkasku tradiciju, cudi me da ne mogu izgurati klub na aba nivou

Link to comment

split i zadar nastavljaju da se pojacavaju

u split (napokon zvanicno) stigao/vratio se roko leni

a zadar doveo antonija jordana ( :D ) 21godisnjeg kombo beka, do sad igrao za osijek, prvi strelac hrvatskog prvestva

Link to comment

tek je sreda, a za predstojeci vikend vec odlozene 3 od 6 utakmica

sa onih 9 odlozenih (a ne odigranih u medjuvremenu) to je vec 12 

 

zadar ima odigranih svega 9 i na tom broju ce ostati i posle vikenda

olimpija cedevita 10 i takodje ne igraju za vikend

buducnost 10 trebalo bi da igraju za vikend

cibona 11 nece igrati za vikend

 

vec sad je sve ovo na ivici regularnosti, bojim se ako se ovako nastavi da ce biti tesko privesti ligu kraju u koliko toliko regularnim uslovima

 

inace slicno kao i protiv zadra, borac je prosli vikend za odlaganje utakmice protiv cibone saznao kad su vec debelo bili u putu

ovaj put su cak i stigli do destinacije, te kad su vec tamo odradili i trening u ciboninom domu

ne znam, kapiram zasto testiraju na sam dan utakmice, ali opet bilo bi postenije da se to uradi u nekom periodu da bar gostujuca ekipa ima saznanje da li se igra ili ne pre nego li krenu na put

Edited by pbg12345
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...