Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

 

kažu da postoji

 

Quote

 

The following are the 5 criteria for Unsportsmanlike Fouls as per FIBA rules:

Criteria 1 (C1): Not a legitimate attempt to play the ball within the spirit and intent of the rules.

Criteria 2 (C2): Excessive, hard contact caused by a player in an effort to play the ball or an opponent.

Criteria 3 (C3): An unnecessary contact caused by the defensive player in order to stop the progress of the offensive team in transition. This applies until the offensive player begins the act of shooting.

Criteria 4 (C4): Contact by the defensive player from behind or laterally on an opponent in an attempt to stop the fast break and there is no defensive player between the offensive player and the opponent’s basket. This applies until the offensive player begins the act of shooting.

Criteria 5 (C5): Contact by the defensive player on an opponent on the playing court during the last 2 minutes in the last period and in each extra period, when the ball is out of-bounds for a throw-in and still the hands of the official or at the disposal of the player taking the throw-in.

 

 

Link to comment
31 minutes ago, J.R. Cash said:

 

Faul jeste, nesportski ne. Bell sme da se krece ako je ubacivanje posle datog kosa.

 

Cak i ako je bio tajmaut u medjuvremenu? Na pocetku snimka se vidi kako sudija urucuje loptu, znaci bio je neki prekid.

Link to comment

Boli djoka sudiju, zaradio je od Bokana za stan u Vektri. Treba stvarno imati degenerican um pa ovako odluciti da resis utakmicu za titulu. I sto je najludje od svega, taj sudija koji je dosudio nesportski (onaj celavi pored klupe) nije dobro ni video situaciju jer, ako je ovde bilo faula, napravio ga je s ledja Mijovic a ne Micovic, koji je zapravo sam fauliran/odgurnut.

Link to comment
34 minutes ago, levi said:

 

kažu da postoji

 

 

 

Vidim, promaklo mi je to. Moja greska. Mada se ne secam da sam vidjao u praksi. Onda je, makar po mojoj proceni faula :D, sve cisto.

 

 

Link to comment

bio sinoć u dvorani. lopovluk! 

ne mogu ni protiv mornara koji je čitaavu seriju igrao sa 6 i po igrača + balvan mugoša ( sin direktora uprave prihoda mne)

jedino je mogao da sudi nekakvu obostranu i da se nastavi dalje.

doduše trener future je neka vezara,  prikovao je mladog drobnjaka na klupu a on je doneo preokret ugušivši odbranom i rebića i drugog pleja. 

e bilo je strašno kako se povredio barović. koleno, ličilo je kao da su mu stradali ukršteni

bili i navijači mornara. sve neka đečina i normalni ljudi. ovamo bili i onih nekoliko " junaka" što su onomad tukli uz pomoć policije dvojicu navijača zvezde. čujem da će bemax i nominalni vlasnik ubović da preuzme futuru od magacionera.

nekad je to bio simpa klub ali kad ga vodi ova ološ smuči mi se kakva je atmosfera, navijači ( kad najbolje izgledaju oni nazovi huligani)

Edited by bradilko
Link to comment
24 minutes ago, bradilko said:

bio sinoć u dvorani. lopovluk! 

ne mogu ni protiv mornara koji je čitaavu seriju igrao sa 6 i po igrača + balvan mugoša ( sin direktora uprave prihoda mne)

jedino je mogao da sudi nekakvu obostranu i da se nastavi dalje.

doduše trener future je neka vezara,  prikovao je mladog drobnjaka na klupu a on je doneo preokret ugušivši odbranom i rebića i drugog pleja. 

e bilo je strašno kako se povredio barović. koleno, ličilo je kao da su mu stradali ukršteni

bili i navijači mornara. sve neka đečina i normalni ljudi. ovamo bili i onih nekoliko " junaka" što su onomad tukli uz pomoć policije dvojicu navijača zvezde. čujem da će bemax i nominalni vlasnik ubović da preuzme futuru od magacionera.

nekad je to bio simpa klub ali kad ga vodi ova ološ smuči mi se kakva je atmosfera, navijači ( kad najbolje izgledaju oni nazovi huligani)

Ako je povreda Barovića kao ona Mitroviću onda je baš zajebano.

Link to comment
Quote

 

Igokea pregovara sa Aleksandrom Trifunovićem

 

 Najozbiljniji konkurent Trifunoviću je čuveno ime kluba iz Aleksandrovca Dragan Bajić

 

 

:jerry:

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...