Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

moj komentar se odnosio na samu smenu trenra u trecem kolu posle jednog poraza

 

sto se tice dileme golemac ili tomic, nemam predstavu, obojica vrlo kratko rade kao treneri

 

tomic zapravo kao glavni trener ima samo onaj period u zvezdi

golemac pored prosle sezone u cedevita olimpiji ima i onaj period u primorskoj kad je radio cuda

 

 

sad jbg, mozda im zaista ta promena donese mnogo dobrog, ali ne vidim nikakav materijalni dokaz na osnovu kog bi se moglo tvrditi da ce to izvesno biti tako

 

Link to comment

pa nemaju šta da čekaju, ako mogu da dovedu boljeg trenera bolje što pre. Golemac je simpatičan  lik, verovatno je i stručan i sve, ali sa njim su garantovano osrednji. a sa Tomićem imaju šansu da postanu zajebani, ako ga prihvati ekipa kako treba

Link to comment

cedolimpija ne izgleda kao tim, deluje da im ovi glavni igraci igraju neke svoje utakmice. tu je i jaka koji je verovatno smoren sto je i dalje tamo. mada i sama selekcija im je bezveze, pitanje je sta tu moze da se uradi.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, levi said:

pa nemaju šta da čekaju, ako mogu da dovedu boljeg trenera bolje što pre. Golemac je simpatičan  lik, verovatno je i stručan i sve, ali sa njim su garantovano osrednji. a sa Tomićem imaju šansu da postanu zajebani, ako ga prihvati ekipa kako treba

ok, ako tako razmisljaju onda su trebali promeniti trenera u medjusezoni, pa da novi prodje pripreme sa ekipom i utice na sastav iste

ovo nakon tri kola je bas bedastoca

Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

cedolimpija ne izgleda kao tim, deluje da im ovi glavni igraci igraju neke svoje utakmice. tu je i jaka koji je verovatno smoren sto je i dalje tamo. mada i sama selekcija im je bezveze, pitanje je sta tu moze da se uradi.

meni su protiv borca ostavili bas dobar utisak

protiv krke nisam gledao, ali su ih izgazili 30 razlike

 

protiv fmp sam odgledao par minuta, taj poraz je svakako kiks

 

meni ni selekcija ne deluje bzvz, zapravo mi deluje bolje nego proteklih sezona

 

mada ko zna, mozda je ova vest sa bh portala patka, ne bi bilo prvi put

ne znam kakav golemac ima staus tamo, ali sa primorskom je odlicno igrao, pre onog raspada su bili hit u aba ligi

prethodno uzeo drugu aba ligu i pokupio vajda 9 od 10 poslednjih trofeja u slovenackoj kosarci sto sa primorskom, sto posle sa cedolimpijom

Link to comment

pa protiv borca im je bio dovoljan individualni kvalitet, borac ne igra narocito cvrsto. juce sam se bas iznenadio koliko su se raspali protiv 1 prosecne ekipe koja je izasla agresivno.

Link to comment

ne ne, bas nacin na koji su iskontrolisali utakmicu

borac je imao samo jednu priliku da pridje na celoj utakmici, ok sami su je sjebali, ali to govori u kojoj meri je cedevita kontrolisala utakmicu

 

jeste individualni kvalitet na strani cedevite, ali nije to bas tolika razlika, pogotovo kad se igra u cacku da bi samo to bilo dovoljno samo po sebi

 

borac mozda ne igra cvrsto timski, jer prosto nema igrace za to, zbog fizickih karakteristika  ispadaju, ali sa druge strane igraju agresivnu individualnu  odbranu i na samu loptu, cesto i neku vrstu presinga vec na protivnickoj polovini  i "cekaju" da protivniku popusti koncentracija

to se protiv cedevite nije desilo, odnosno desavalo se u daleko manjoj meri nego protiv igokee i mornara

Link to comment

Matija Belic je zanimljiv igrac, danas odlicna partija protiv MZT-a, doterao je telo, premesten je na trojku u Mladosti, sto i treba da  bude njegova  pozicija,  mada je u mladjim kategorijama bio krilni centar ali za seniorsku kosarku  je nizak za tu poziciju , posto je tu negde oko dva metra visok . Problem na visem nivou takmicenja  moze da mu predstavlja to sto  ima spore noge ,  nije neki vrhunski atleta, imace problema u odbrani ali u napadu ume dosta toga.

Edited by Micko8
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...