Jump to content
IGNORED

España 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Pretpostavljam da je instinktivno podigao ruku, uopšte ne sumnjam u to da u sebi želi da on bude taj koji rešava svaku utakmicu. Jbg, pričamo o čoveku koji je gol iz penala za 4-1 u 120.minutu finala LŠ proslavio tako što je skinuo majicu i ponašao se kao da je rezultat pre toga bio 1-1 tj da je njegov presudio. Paćenik je to, najveći ikada.

Link to comment
  • Replies 764
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lancia

    94

  • MiddleClass

    87

  • levi

    47

  • 189-

    45

Top Posters In This Topic

E, ali utisak vikenda su ipak reakcije Suareza i Nejmara na onu bačenu plastičnu flašu :lol: Jbt, pa kako bre oni spavaju noću, ja bih umro od blama.

 

Mesi je car po tom pitanju, ali to smo već znali i ranije.

Link to comment

A to sa flasom je mozda jos gore od Ronaldovog ludila, on se bar nije folirao nego je jednostavno pacenik a ovi su strasni, trojica ili cetvorica onako sa zadrskom da padnu i valjaju se... zlo i naopako.

Link to comment

Drag mi je vaš entuzijazam i precenjivanje, ali pričamo o "derbiju" koji je rešio stiven n'zonzi. As in bivša vedeta 1 blekburna stiven n'zonzi

 

:fantom:

Link to comment

Elem, Sevilja odlicno igra, Sampaolijev fudbal se dosta brzo primio. Nece moci do kraja da izdrze u ovom tempu, ali ne bi me cudilo da dobiju Real ili Barcu. 

 

Nasri igra fenomenalno, btw. Kao i N'Zonzi, uprkos tome sto su dosli iz malih klubova i nejake lige.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...