May 19May 19 54 minutes ago, msv said:Kao Fujčinelino "ne znam da l' smo ultra Srbi ili smo komunjare"Stisni dugme, Donald Trampe, stisni dugme, PutineStisni dugme, brate moj, Kime Džonže Unže
June 8Jun 8 Nova fujčinela ubija ... sviđaju mi se i tekstovi i raznolikost pesama i kako repuju/pevaju. ma sveeeeedaj neko nešto loše da napiše
June 8Jun 8 41 minutes ago, Milošica said:Tam daje inspiraciju Kene Beriju"Uranila Kosovka devojkaNa prvi koncert Fujčinela bojza"
June 8Jun 8 3 minutes ago, msv said:"Uranila Kosovka devojkaNa prvi koncert Fujčinela bojza"Pa da, bukvalno
June 8Jun 8 Zapravo meni tematski dosta i lice na Ajsa sa prvog albuma, plus malo i Bad Copy sa pocetka, zabavan + vulgaran rep, seks, droga/alkohol, gluposti i frustracije. Jedino su Fujcinela vise ironicni i sa vise politickih referenci a Ajs bio vise siroviji.
Create an account or sign in to comment