Jump to content
IGNORED

WC 2018 evropske kvalifikacije


levi

Recommended Posts

Nema SP bez zabara!

+1

 

Jbt, kakvi su to ljudi koji bi pre gledali svedsku na sp nego italiju. Pa najgora italija je bolja i atraktivnija za gledanje od najbolje svedske. To je jednostavno prirodan poredak stvari.

Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Cash

    149

  • levi

    111

  • MiddleClass

    98

  • Lancia

    74

Top Posters In This Topic

Jbt, kakvi su to ljudi koji bi pre gledali svedsku na sp nego italiju. Pa najgora italija je bolja i atraktivnija za gledanje od najbolje svedske. To je jednostavno prirodan poredak stvari.

+1 Ali tesko ce ovo izvuci, 1-0 je bas nezgodan rez, a ova sredina je bas losa bila sinoc

Link to comment

Ти их онда ниси гледао на ЕП.

+1

 

Al sad su bas loši. Ladno je insigne bio na klupi, lagano najbolji igrač kojeg italija ima.

Link to comment

+1

 

Jbt, kakvi su to ljudi koji bi pre gledali svedsku na sp nego italiju. Pa najgora italija je bolja i atraktivnija za gledanje od najbolje svedske. To je jednostavno prirodan poredak stvari.

Ma daj, kakva bi to utakmica bila Svedska - Sirija.

Link to comment

+1

 

Jbt, kakvi su to ljudi koji bi pre gledali svedsku na sp nego italiju. Pa najgora italija je bolja i atraktivnija za gledanje od najbolje svedske. To je jednostavno prirodan poredak stvari.

 

+1000

 

Kakva qrceva Svedska, zabari su ipak 1 svetska institucija, cak i kad su ovako sjebani.

Link to comment

Realno, jebes sistem po kome su Spanija i Italija u istoj kvalifikacionoj grupi. Previse se boduju glupe prijateljske, to je problem.

 

Ali ako ne mogu da pobede Svedsku ko ih jebe, stvarno me ne interesuju mediokriteti.

Link to comment

Realno, jebes sistem po kome su Spanija i Italija u istoj kvalifikacionoj grupi. Previse se boduju glupe prijateljske, to je problem.

 

Ali ako ne mogu da pobede Svedsku ko ih jebe, stvarno me ne interesuju mediokriteti.

Taj problem je rešen ligom nacija ili ko se vec zovu one bonus kvalifikacije

Link to comment

na neki nacin i ja navijam da se kvalifikuju... samo da bih imao protiv koga da navijam u Rusiji :D

 

jedino, oni sto gore igraju, to su veci favoriti... ako prodju, ne bi me iznenadilo i da osvoje :s

Link to comment

^

 

Finale oni vs. Argentina. I osvaja Ciro Imobile, samo Mesi nikad nece.

To i meni palo na pamet, dve ekipe koje su se jedva plasirale.... :fantom:

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Link to comment

Italija će vjerovatno uspjeti da se kvalifikuje, ali tamo tesko da ce moci dalje od osmine finala.

 

Možda bi valjalo da kopiraju fss i promjene trenera...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...