Jump to content
IGNORED

WC 2018 evropske kvalifikacije


levi

Recommended Posts

Konju. :isuse:

 

Grci su odvratniji od Spanaca i Portugalaca. Zajedno.

Mene podsetiše na Vels od sinoć :-)

Valjda će Bosna u baraž. Nije realno takmičiti se sa Belgijom, ali bi morali biti ispred Grčke.

Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Cash

    149

  • levi

    111

  • MiddleClass

    98

  • Lancia

    74

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pošten čovek mrzi špance, portuglace ili žabare, nema četvrto. A i englezi su čudna meta za hejt s obzirom da se ne valjaju, ne igraju specijalno smarački fudbal, a ako ćemo pošteno i numeju, pa samim tim nisu neki bitan faktor.

Prinuđen sam zaključiti da je po sredi neko političarenje, a bilo bi najkulje kad ti takve stvari odjebale sa sporta

Nikakva politika. Svaki posten covek ih mrzi zbog navijaca poput onih koje smo sinoc gledali. Edited by IndridCold
Link to comment

Ma to je tipicno. Po pravilu ko voli zabare\cigane mrzi Engleze\Nemce i obrnuto. Samo da ne petljamo tu neko "postenje" i sve OK.

Jašta, imaš pravo neka cveta hiljadu cvetova. Mislim to "poštenje" je naravno zajebancija, ali verovatno da jesam malo previše paranoičan povodom politike na sportu. Krivim ono užasno pppraćenje eura...

Link to comment

Ma to je tipicno. Po pravilu ko voli zabare\cigane mrzi Engleze\Nemce i obrnuto. Samo da ne petljamo tu neko "postenje" i sve OK.

Не. Ја преферирам и Италијане и Енглезе, уз Холандију. Швабе и Шпанију волим колико Хрватску и Албанију. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...