Jump to content
IGNORED

US Open 29.8. - 11.9. 2016.


Timmy

  

31 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    108

  • mlatko

    86

  • Jeremija

    70

  • renne

    58

Top Posters In This Topic

Ispalo je na kraju da je sve bila taktika...uopšte ne mislim tako. Obratio bih svima pažnju da ni Monfils ni Đoković i pored grčeva i istegnuća nisu uzimali lekove protiv bolova, već se sve svelo na vešte ruke čarobnjaka između gemova. Izgleda da je topli zec kroz koji Maša prolazi izazvao opšti strah od hemije i da ove sezone svi radije žrtvuju slemove nego karijeru.

Link to comment

Ispalo je na kraju da je sve bila taktika...uopšte ne mislim tako. Obratio bih svima pažnju da ni Monfils ni Đoković i pored grčeva i istegnuća nisu uzimali lekove protiv bolova, već se sve svelo na vešte ruke čarobnjaka između gemova. Izgleda da je topli zec kroz koji Maša prolazi izazvao opšti strah od hemije i da ove sezone svi radije žrtvuju slemove nego karijeru.

 

Teško da je tako, sredstva protiv bolova su uobičajena stvar, npr. članak od pre neki dan:

 

http://www.eurosport.com/tennis/players-may-be-risking-health-by-popping-pain-pills_sto5806533/story.shtml

Link to comment

 

 

Teško da je tako, sredstva protiv bolova su uobičajena stvar, npr. članak od pre neki dan:

 

http://www.eurosport.com/tennis/players-may-be-risking-health-by-popping-pain-pills_sto5806533/story.shtml

Iskreno se nadam da nije tako, samo sam primetio da izbegavaju tu rutinu. Ranije je bilo uobičajeno, popiju, prođe pola sata da počnu da deluju i nastavljaju resetovani. Sad Delpo praktično predaje meč u četvrtom setu, Đoko i Francuz siluju meč skraćivanjem poena, a o Rafinoj nemoći da ne pričamo.

 

Da ne bude zabune, ne trolujem o dopingu, već o mogućim posledicama režima Agencije.

Link to comment

Nisam siguran da je Novak veceras cak i blagi favorit. Izuzimajuci US open iz 2012 kada je Vavrinka predao u trecem setu, svaki duel na GS bio je dramatican i u svakom je Svajcarac pobedio ili mogao da pobedi. Stan je opusten, zna da moze da dobije Novaka ako igra svoj najbolji tenis. Mislim, tu ne mozemo da se ljutimo na Vilandera, a slicno prica i Norman.

 

Koliko god nije smelo da se desi protiv Monfisa ispadanje iz mentalnog, ali i fizickog balansa, nadam se da ce veceras Novak probati malo drugacije da igra, mozda sa vise rizika, sa cestim promenama ritma u poenu (sa sve skracenim loptama). Ako padne Vavrinka, to ce biti samo fizicki. Nije izgubio deset poslednjih finala.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Svaki meč je druga priča. Iznenadilo bi me da večeras odjednom ne proradi Novakov bh u ofanzivi, mislim da je do sad čuvao zglob od naprezanja za ono najbitnije.

Zar svi zaboravljaju nestvarne partije Feda u polufinalima W i USO prošle godine, Marejevo ,,razbijanje'' Wave na RG-u ove godine?

I, šta je bilo u finalima?

Link to comment

Novak kao masina tada. Verovatno jedan od dva ili tri njegova najbolja meca na GS. Rafa je krajnjim naporom uz dosta srece izbegao rutinskih 3:0.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...