Jump to content
IGNORED

US Open 29.8. - 11.9. 2016.


Timmy

  

31 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pa deluje da ga nisi gledao izmedju tog RG i juce. Nije on ponovio nijednom ni blizu onaku igru kao na RG. A ako ne ponovi bar takav kvalitet, nema sta da trazi protiv ovakog Novaka na ovoj podlozi.

pa i ti si gledao sve meceve ove godine, pa si reko da ce Nishi lagano protiv Vave, jer nema snage ni kvaliteta. cvrc.

 

finale je, zajeban je medjed, bez obzira koliko je Novak bolji na papiru.

Link to comment
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    108

  • mlatko

    86

  • Jeremija

    70

  • renne

    58

Top Posters In This Topic

Pa deluje da ga nisi gledao izmedju tog RG i juce. Nije on ponovio nijednom ni blizu onaku igru kao na RG. A ako ne ponovi bar takav kvalitet, nema sta da trazi protiv ovakog Novaka na ovoj podlozi.

verujem da nije, ali isto tako sten nije igrao od tada finale gs-a(valjda)

zebnju mi više stvara đoković no waw

Link to comment

pa i ti si gledao sve meceve ove godine, pa si reko da ce Nishi lagano protiv Vave, jer nema snage ni kvaliteta. cvrc.

 

finale je, zajeban je medjed, bez obzira koliko je Novak bolji na papiru.

Pa Nishi i Vava su ista klasa tenisera. Tu nijanse odlucuju... Poredjenje Novaka i Stena nije isti nivo poredjenja sa tim.. A ako ces vec moje prognoze, imas i drugih promasaja, mnogo vecih, na ovom turniru, Serena i Delpo npr.. A bilo je i pogodaka, tipa ispadanje Mareja, rezultat Monfisa i Edmunda. To je samo moje misljenje. A ono je da se preeeecenjuje Vava. I da ce Novak to i dokazati :)

Link to comment

eto viš mogao je već popuniti vitrinu da mu nije žena štemala živce u vreme otvorenog prvenstva livada i pašnjaka. 

Ne vredjaj svetu travu :mad: Da je srece da se manje igra u blatu i na betonu, a vise na travi :(

Link to comment

Pa Nishi i Vava su ista klasa tenisera. Tu nijanse odlucuju... Poredjenje Novaka i Stena nije isti nivo poredjenja sa tim.. A ako ces vec moje prognoze, imas i drugih promasaja, mnogo vecih, na ovom turniru, Serena i Delpo npr.. A bilo je i pogodaka, tipa ispadanje Mareja, rezultat Monfisa i Edmunda. To je samo moje misljenje. A ono je da se preeeecenjuje Vava. I da ce Novak to i dokazati :)

ma bre, ne analiziram te  :D samo je vrlo tesko dati prognozu meceva izmedju prvih sest sedam tenisera, bez obzira koliko revnosno pratis sport, osim ako je Berdih u pitanju. realno je Novak bolji, meni se licno ne svidja kako izgleda fizicki ove godine, kao da ga neko pije na slamcicu.

Link to comment

Ma nije tesko prognozirati ;) То ја pricam. Novak, pa Endi (dok nije crkao od sezone), pa par mesta prazno i оnda svi ostali. Onaj RG je bio neverovatan splet okolnosti. I to ce Novaku biti samo dodatan motiv da ovaj put ne dozvoli ni malu sansu za tako nesto

Link to comment

ma bre, ne analiziram te :D samo je vrlo tesko dati prognozu meceva izmedju prvih sest sedam tenisera, bez obzira koliko revnosno pratis sport, osim ako je Berdih u pitanju. realno je Novak bolji, meni se licno ne svidja kako izgleda fizicki ove godine, kao da ga neko pije na slamcicu.

+1

 

Prosle godine sam uzivao u svakom mecu. Ove godine samo cekam kad ce da izvrne zglob ili slomi nogu

Link to comment

Pa deluje da ga nisi gledao izmedju tog RG i juce. Nije on ponovio nijednom ni blizu onaku igru kao na RG. A ako ne ponovi bar takav kvalitet, nema sta da trazi protiv ovakog Novaka na ovoj podlozi.

Wawa pre i posle tog RG nije odigrao nista. Slicno je sa AO 2014 kada je dobio NJoleta u 5, pa onda pojeo Rafu u finalu.

covek je pojam nekonzistentnosti, ali svoja dva najbolja meca u karijeri je odigrao u finalima GS

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...