Jump to content
IGNORED

NFL 2016


Frank Pembleton

Recommended Posts

4 poentiranja razlike. GB bi bukvalno morao svaki napad da realizuje do kraja i dopusti max jedno poentiranje Falconsa.

 

Evo i tog 5. poentiranja. Dovidjenja.

Edited by ducca
Link to comment
  • Replies 841
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    101

  • Nesh

    68

  • radisa

    60

  • 3opge

    50

Za mene je ovo veliko iznenadjenje. Ne toliko sto Atlanta vodi, vec sto Green Bay ne moze da poentira. Ocekivao sam TD za TD.

 

Pa prvo promasen sut za field goal, onda izgubljena lopta na par jardi od end zone i raspad. Nije da nisu bili blizu u pocetku, al dzaba.

Edited by Nesh
Link to comment

Jedno pitanje vezano za pravila: Pretpostavljam da qbekovi imaju slusalice u kacigama (ne i mikrofone?). Jel postoje neka pravila oko te komunikacije? Ko sme da mu prica i kada? Kako je nekada to izgledalo bez tehnologije?

Link to comment

O jebo te, opet NE imaju svoje male prljave trikove... Alarm u hotelu... :isuse:

 

Jesu lopte naduvane kako treba? Jel' neko proverio da li komunikacija radi ok kod Steelersa? Mislim, kako je počelo, sve se da očekivati...

Link to comment

O jebo te, opet NE imaju svoje male prljave trikove... Alarm u hotelu... :isuse:

 

Jesu lopte naduvane kako treba? Jel' neko proverio da li komunikacija radi ok kod Steelersa? Mislim, kako je počelo, sve se da očekivati...

 

daj ne pricaj gluposti, uhapsili su tipa koji je to aktivirao, ovi se nisu ni digli iz kreveta

Link to comment

daj ne pricaj gluposti, uhapsili su tipa koji je to aktivirao, ovi se nisu ni digli iz kreveta

Kod nas na TV-u kažu da su morali da napuste hotel... :isuse:

 

Jbg, nisam proveravao šta ko gde kaže, verujem da ne lažu oko takvih stvari...

Link to comment

Veljo, kloaka je jaka noćas :(

Katastrofa...Sustina nase sezone je da nam je DEF gard popunjavao OL na kraju....

Zasrao je napad , ali ono na sta je licila odbrana....

Link to comment

Kod nas na TV-u kažu da su morali da napuste hotel... :isuse:

 

Jbg, nisam proveravao šta ko gde kaže, verujem da ne lažu oko takvih stvari...

Pustite to dramoseranje nasih...Mislim da je jedne godine NEP-u za SB dva puta u toku noci zvonio protiv pozarni alarm...
Link to comment

Jedno pitanje vezano za pravila: Pretpostavljam da qbekovi imaju slusalice u kacigama (ne i mikrofone?). Jel postoje neka pravila oko te komunikacije? Ko sme da mu prica i kada? Kako je nekada to izgledalo bez tehnologije?

Postoje ima i vremenski okvir 15 secundi pred isticanje vremena za snep ili kad se snep izvede sta je prvo.Mislim da su za napad 3 veze max a za DEF 2...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...