Jump to content
IGNORED

NFL 2016


Frank Pembleton

Recommended Posts

  • Replies 841
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    101

  • Nesh

    68

  • radisa

    60

  • 3opge

    50

Ja sam imao neki singl dvojku, dobra kvota a imao sam neki špurijus.

Elem...kad je Juščak ušao u EZ na minut i deset do kraja, znao sam da nema šanse da ih Baltimor zaustavi sa toliko vremena na satu i dva tajmauta za Pitt. Ispade da bi bolje bilo za Baltimor da je Juščak oboren za 1st & goal situaciju. Verovatno bi Pitt imao manje od minute i bez tajmauta da uradi ovo isto....

Mada...Staford je ove sezone radio i luđe stvari, tako da ko zna. 

Link to comment

Ono pružanje ruke za "braking the plane" je maestralno...

BAL@PIT tekma

 

 

....shit has hit the fan...

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

stara je ta fora (ko je igrao Madden taj je zna :D) da se pušti TD i da ti imaš zadnji posjed, pogotovo ako ti je i FG dosta. Ravensi imaju za čim da žale™, par posjeda pred endzone-om su završavali sa 3 umjesto sa 7 poena. Ben je kriminalno bacio oba INT-a ali se iskupio na kraju, po običaju jer je veliko mudovište, kao i Brown kojeg niđe nije bilo do zadnja dva drivea + rukopruž™ na kraju :Hail: Bell je mašina, sam je igrao cijelo vrijeme. Prilično je mudato bilo ići na TD na kraju sa onako malo vremena i bez TO, ali Tomlin to inače i radi, po meni sasvim ispravno, ja sam vazda za 4th down konverzije i probanje za 7 umjesto zadovoljavanje sa 3. 

Link to comment

Ma znam ja za tu foru. Samo što meni nije izgledalo da su ga pustili. Menščini da su hteli da ga tekluju. Puštanje je otprilike ono što su Patsi uradili u SB kad se Ahmad nije mogao zaustaviti. 

Link to comment

Kakvo crno pustanje, Ravensima nije bilo dosta 3 poena. Valjda bi svako normalan isao na to da odbrani tu.

 

Kako je Miami dobio, ja i dalje ne verujem. Kad sam video kako je traljavo Franks sutnuo za produzetak, mislio sam da nece stici ni do EZ. A bilo je jos slicnih pobeda u toj 9-1 seriji, Jetsi sa kick return-om ili Chargersi gde je Rivers urnisan i Alonso doneo pobedu sa pick 6.

Edited by Fins fleet
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...