Jump to content

NFL 2016


Frank Pembleton

Recommended Posts

  • Replies 841
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    101

  • Nesh

    68

  • radisa

    60

  • 3opge

    50

@ freak...to je bio pretposlednji naš susret. Kad je Ilija bacio tri pick-a u prvom halfu pa vas posle rutinski rastavio u drugom sa 500+ jardi ukupno.  Poslednji ste rutinski pukli od očajnog prošlogodišnjeg tima Giantsa kod kuće, u Tampi. Inače, u pravu si. Ono zaista jeste bila kriminalna odluka. 

toliko gubimo da se vise ni ne secam od koga smo kada izgubili :(

 

elem, odose Giantsi u playoff... a da mi odemo moraju da dobiju Skinse... i da Detroit izgubi u Dallasu i kuci od GB... ili da dobije Detroit GB i onda gomila drugih rezultata da se izdesava jer bi isli na strength of wins/schedule

 

ali sami smo krivi. imalil smo 8-5, zasrali dve u nizu. plus igramo traljavo. videcemo ocemo li sledece godine liciti na nesto :s

Link to comment

Brownsi dobise, #1 pick ide u SF da ga York i Balke hvala bogu zaseru.

Pa ovo nije realno. Kapernik postize TD za 21-20 na 30 sek do kraja i potom realizuje pretvaranje za 2 poena. Druga pobeda :Hail:

Link to comment

isto i sa  Marriotom. broken fibula. 

:(

 

a mi smo i matematicki van playoffa sa promasenim FG Cincija... verovali ili ne. ne mozemo dobiti strength of win vs GB sada. znaci Detroit, GB i Skinsi vijaju popslednja dva mesta

Link to comment

isto i sa  Marriotom. broken fibula. 

:(

 

a mi smo i matematicki van playoffa sa promasenim FG Cincija... verovali ili ne. ne mozemo dobiti strength of win vs GB sada. znaci Detroit, GB i Skinsi vijaju popslednja dva mesta

 

 

 

Bucs  can get in if every one of the following occurs:

 

KC and DAL win this weekend.

 

TEN, TB, IND, DET, DAL, and SF all win, plus NYG/WAS tie in week 17.

 

 

Ne verujem da će ti biti mnogo lakše, ali čisto matematike radi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...