Jump to content

NFL 2016


Frank Pembleton

Recommended Posts

  • Replies 841
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    101

  • Nesh

    68

  • radisa

    60

  • 3opge

    50

Pazi, nije da ih ne mogu dobiti...

 

....shit has hit the fan...

@NO vsCarolina

 

Atlanta obratno: @Carolina vsNO

 

Washington: vs Carolina(to nocaske), @Chicago, vsGiants

 

Green Gay: @Minnesota, vs Detroit

 

mada mislim da si ovo znao vec :D

Link to comment

Pukli Skinsi....sjajno. Ovo znači da postoji samo jedan jedini, ekstremno malo verovatan scenario po kom Giantsi puše za PO. Da bi se to desilo neophodno je da se desi apsolutno sve od navedenih stavki

 

-Da Giantsi puknu obe

-Da GB dobije obe

-Da Detroit dobije Dalas ( i pukne od GB )

-Da Atlanta dobije obe

-Da Tampa dobije obe

 

:D 

Link to comment

Dobra tekma. Ilajdza imao pas za pobedu, ali prebacio Bekama koji je poslao odbranu po burek. Osim toga je prodao i onaj pick six u prvom poluvremenu tako da je ispunio redovnu kvotu presecenih pasova.

 

Onaj roughing the passer call za Vernona u 3/4 na 3rd and 13 je diskutabilan. Kapiram da je kriterijum da se zastite qb ali ovo deluje kao neki borderline case gde odbrambeni igrac startuje u trenutku kada qb baca pas. Ono jes ga malo prikucao za zemlju ali tesko da je mogao da se zaustavi u tom trenutku.

Edited by Zinedine Zidane
Link to comment

Taj je još i najmanje sumnjiv u nizu sumnjivih. Ono za šta je Apple kažnjen sa 15 jardi je tragikomično smešno. Zakačio ga malo rukom po ramenu dok je Wentz klizio i 15 jardi, obaška što je ovaj odglumio trzaj ko da je pokupio metak od 12.7 mm.  Kema zakače kolenom po glavi i ne dobije ništa. O nesviranom DPI na četvrtom daunu ne vredi ni pričati. Ja bi mogao igrati kornera u NFL ako bi mi ono dozvoljavali. 

Još smo jednom pokupili pet jardi false starta iako je bilo evidentno da je njihov odbrambeni prvi krenuo. U svakom slučaju, odavno gore suđenje na štetu isključivo jedne ekipe nije bilo. 

Link to comment

Meni je ta kazna za Epla manje problematicna jer qb trci i vidi se da ce da uklize te je svaki jaci kontakt suvisan. Mozda je u ovom slucaju to bilo manjeg intenziteta i Wentz je malo odglumio pa je prestrogo dosudjeno ali ima smisla taj kriterijum kada qb trci. U drugoj situaciji je pass rush odradio posao a qb pokusava da izbegne tackle koji je zapoceo u trenutku kada izbacuje loptu, a ne nakon toga.

Link to comment

Giantsi gube, sjajno

masovno kukanje na sudije, jos sjajnije.

ne smem ni da pomislim sta bi bilo da je Dallas koristio walkie talkie a Giantsi izgubili. makar jedan sepuku bi videli :D

Link to comment

Pa da je Dalas koristio voki toki tokom drajva u kom su Giantsi iznudili turnover, ja bi rekao eto im ga...neka ga koriste non stop :D. 

 

Nego...jesi li bacio pogled na ovih par detalja koji su ovde navedeni, ili nas samo zezaš !?  :D 

Link to comment

Kakav si to covek Frice. Ja sam za to da udju i Buccsi pa ako je moguce da se izbegnemo u prvoj rundi. Nije bilo ni jednih ni drugih dugo u plej-ofu a obe ekipe imaju potencijal da naprave iznenadjenja protiv favorita. Mnogo bi zanimljiviji bio PO.

 

Nema kukanja, MVP je izgubio mec. Imao je cist pas za pobedu i zajebao stvar. Btw, u poslednje vreme se cuju poredjenja Winstona i mladjeg Manninga, u smislu da i jedan i drugi imaju "sposobnost" da momentalno zaborave da su bacili presecen pas i da to ne utice mnogo negativno na njih. Ajde da je jednom u par meceva al' u poslednje vreme zaboravljaju vise puta u toku jednog meca.

Link to comment

Pa da je Dalas koristio voki toki tokom drajva u kom su Giantsi iznudili turnover, ja bi rekao eto im ga...neka ga koriste non stop :D. 

 

Nego...jesi li bacio pogled na ovih par detalja koji su ovde navedeni, ili nas samo zezaš !?   :D

gledao sam mec.

kazna Appleu je presmesna, blago receno. 

DPI however, pogledaj levu rku Sheparda. privlaci cornerovu ruku, on njega drzi. 

 

jos se secam naseg poslednjeg susreta... zadnji drive, Freeman baca 30ak jardi pas, Mike Williams hvata, pravi jedan korak, drgi korak, dolece corner Giantsa, udara ga, Mike Williams izlazi van terena i ispada mu lopta. sudije sude incomplete jer nije napravio football move dok je imao kontrolu. apparently, dva koraka u terenu kada igras protiv Giantsa nisu football move... ako se ko nema sta buniti na sudije to ste vi, Shitsburgh, New England i Green Bay

 

 

Kakav si to covek Frice. Ja sam za to da udju i Buccsi pa ako je moguce da se izbegnemo u prvoj rundi. Nije bilo ni jednih ni drugih dugo u plej-ofu a obe ekipe imaju potencijal da naprave iznenadjenja protiv favorita. Mnogo bi zanimljiviji bio PO.

 

Nema kukanja, MVP je izgubio mec. Imao je cist pas za pobedu i zajebao stvar. Btw, u poslednje vreme se cuju poredjenja Winstona i mladjeg Manninga, u smislu da i jedan i drugi imaju "sposobnost" da momentalno zaborave da su bacili presecen pas i da to ne utice mnogo negativno na njih. Ajde da je jednom u par meceva al' u poslednje vreme zaboravljaju vise puta u toku jednog meca.

ja navijam po defaultu uvek protiv timova iz NY i Bostona. mrzim Giantse, Knickse, Yankeese, Patse, Red Soxe i Celticse. i da Giantsi ne vide playoff narednih 20 godina ja bih navijao da popuse i 21.

 

svi dobri QB imaju mogucnost da zaborave INT i krenu iz pocetka. Elija mozda spominju jer ih valjda ima najvise od aktivnih QB :D mr SB MVP u sezoni sa negativnim TD/turnovers ratio :isuse: ja se iskreno nadam da Winston nece imati takvu sezonu... on sa 22 ima QB ratio koji je Manning prvi put video nakon sto je uzeo SB... pre se nadam da ce da lici na starijeg brata :D

Link to comment

@ freak...to je bio pretposlednji naš susret. Kad je Ilija bacio tri pick-a u prvom halfu pa vas posle rutinski rastavio u drugom sa 500+ jardi ukupno.  Poslednji ste rutinski pukli od očajnog prošlogodišnjeg tima Giantsa kod kuće, u Tampi. Inače, u pravu si. Ono zaista jeste bila kriminalna odluka. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...