Jump to content
IGNORED

NFL 2016


Frank Pembleton

Recommended Posts

Ovaj Justin Tucker iz Ravensa je velika faca. Ne masi covek.

 

a tek što peeevaaa :D

 

Plasio se utakmice @ cle ali je dobro ispalo. JPP objasnio

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Ovi Giantsi su najlošija 8-3  ekipa otkad je krme rep podvilo, što znači da verovatno idemo jako i do samog kraja :D 

Link to comment
  • Replies 841
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    101

  • Nesh

    68

  • radisa

    60

  • 3opge

    50

Trilogija Pats-Giants dobija zakljucak pri cemu Brejdi biva sekovan 5 puta a Ilaj MVP baca Bekamu TD za pobedu u poslednjem minutu. Brejdi pemzija. :D

 

Realniji scenario je ipak da ce Giantsi dobiti jednu od narednih pet i nece uci u plej-of. Osim Lionsa kuci, ne vidim koga mozemo da dobijemo.

Link to comment

Da nije short week u gostima tipovao bih da dobijamo FIlu, ovako ćemo morati da bijemo Dalas kući, a kao trešnjicu na vrhu šlaga na torti, tučemo ih i u NFC Championship game treći put u sezoni. :D 

Link to comment

Ja odgledah samo prvo poluvreme Denver - KC i sad vidim rezultat. Potrazim u programu kad je snimak, a ono bilo jutros od 10:35. Steta.  

Edited by Nesh
Link to comment

@Grandi, Denver-KC? brutalno. poraz Denvera kakav ni Patsima ili Giantsima ne bih pozeleo... mnogo ce da boli

 

A o cemu bih pisao u pola 7 ujutru. Scena kad ovaj pogadja stativu povrh svega sto se pre izdesavalo, posle nisam mogao da zaspim barem jos pola sata kako me je razbudilo. 

Link to comment

kaze covek koji navija za Cheatchicka sa sve tuck rule-om  :lolol:

 

inace, mi smoo 6-5. zadnje dve tekme dobili KC i Seattle. zadnje tri primili 10, 17 i 5 poena, s time da je Chicagu prosao hail fucking mary 

malo je reci da sam zapanjen!

 

sledeca u San Diego idemo, pa cekamo NO, pa idemo Dallasu... na papiru, ako jednu dobijemo, da se lupamo nogom u dupe. ali posle zadnje tri tekme, ja mislim da je sve moguce. sto znaci da cemo verovatno sve tri da zaseremo :(

gledam tvoje vs seattle i ne verujem kako kidaju u odbrani. svaka cast. sezona je luda sve je moguce pa i da dobijete sve do kraja :D

Link to comment

Majami. U prethodnih sest meceva, prosecno, dozvole 20 poena, a sada, za poluvreme 3 ( i po ) TDs popise.

Flako vec bacio preko 30 puta, za Pitu mi je izuzetno drago, cim se pojavio, videlo se da ume. Taker.

 

edit: Prebacio bih se na Kanzasa u Atlanti, ali ako nakon, rezultatski, odlicnog poluvremena prvoga, izgube na kraju, a ja to budem posmatrao, tacno ima da odlepim .

Edited by stoutspectacledbold-head
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...