Jump to content
IGNORED

Draft 2016/17


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    161

  • Kanzas siti zez

    146

  • San Epifanio

    121

  • cvrlle

    120

Ja koliko sam razumeo Ruxin nece biti tu veceras, ali je raspolozen za igru.

Javi se, Ruxine.

 

Edit: Sta je sa Beowlom, usao je u ligu a vec duze ga nisam video na forumu?

Edited by Kanzas siti zez
Link to comment

Evo krbam se s vremenom, imam pola spiska. Ako se igra kao prošle godine, stižem. Ako ide ovaj Timmijev sistem, neću uspeti da zbudžim, tj. širim verziju da bih dopunio toliko braniča i golmana. Obilazim forum oko 16 pa ću videti gde ste s dogovaranjem i javiti jesam li tu. Pardon za turbulentna jalvljanja.

 

EDIT: Falus! Nema trika da stignem.  :cry:  Srećna draft družba!

Edited by Gylfi Pleasure
Link to comment

Ja koliko sam razumeo Ruxin nece biti tu veceras, ali je raspolozen za igru.

Javi se, Ruxine.

 

Edit: Sta je sa Beowlom, usao je u ligu a vec duze ga nisam video na forumu?

 

Beowl je usao medju prvima u ligu. Poslace meni pikove vcrs tako da za njega nema brige.

 

Bzv sto gylfi ne stize. Spade knjiga na 10 ljudi. Sta je tu je. 

 

 

Sistem i dalje nepoznanica. Ja sam ipak za free izbor pozicija bez ogranicenje, kao i do sada, pa je onda ovaj Kanzasov sistem najrealniji. Samo ajde ga prilagodi kombinaciji sa 10 igraca.

 

Problem je kako cemo 6. krug posto je jasno da ce ga biti. 

 

 

Ja necu biti pri kompu vise danas pa molim ako se ikako i okupimo da se pisu pikovi i na temi pored chata.

Link to comment

Samo mi recite 6 ili 7 krugova i prilagodicu sistem da bude matematicki ujednacen.

 

Sad sam video Ruxinov poslednji post, kaze da ce danas nekom dostaviti spisak a da ne moze u cetvrtak da draftuje. Ako nikom ne dostavi spisak draftovacemo mu najboljeg moguceg po proslogodisnjem skoru u prva tri kruga, a ostalo nek sam popuni.

Malkine, igras, bice nas 12 sa tobom. A i lakse mi je da napravim ujednacen sistem sa 12 igraca.

Link to comment

tu sam ja kao prva izmena ako Moća načisto neće. svratiću pre 10 na razbrajanje pa ako nas je parno sa mnom, super. btw, 10 baš fini broj, može i 9 rundi da se odradi :)

Link to comment

dajte bre ljudi pa nije ovo nasin svemirski program, sedite lepo u 22h pa polako

Taj rad, ja juce uzeo papir, krenuo po pozicijama i izvukao 60ak imena. Trajalo 15 minuta. Vcrs kako ispadne. Nemojte praviti nauku od cele price.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...