Jump to content
IGNORED

Draft 2016/17


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    161

  • Kanzas siti zez

    146

  • San Epifanio

    121

  • cvrlle

    120

Sreda/cetvrtak/petak, nesto od ta 3 mora biti

 

 

Btw ko ima igrace za koje bi slusao ponude za trejd moze da ih napise, ili one za koje je siguran da ih izbacuje. Sto se mene tice za sada Shaw i Ayew kandidati... Mada nisam jos prelomio da li obojica i lete.

Edited by ducca
Link to comment

Sreda/cetvrtak/petak, nesto od ta 3 mora biti

 

 

Btw ko ima igrace za koje bi slusao ponude za trejd moze da ih napise, ili one za koje je siguran da ih izbacuje. Sto se mene tice za sada Shaw i Ayew kandidati... Mada nisam jos prelomio da li obojica i lete.

 

Oskar, Grujic :( (ne bih Gruju ali mi je zakucana sredina sa 5 igraca)

Link to comment

Meni odgovaraju onim danima kasniji termini, tipa 23h.

 

Vec znam da cu Bonyja da oteram u kurac. I Baneta.

 

Fabregas na transfer listi, dao bih ga za Ayewa Ducci ako i on hoce. Ako je to Andre Ayew iz West Hama, posto nisam u toku sta se desava sa Jordanom Ayewom.

 

Najgori prelazni rok ikada!

Link to comment

2 max. Bar je tamo mislim bilo prethodnih godina. Da ne preterujemo.

 

Fabs mi je nesiguran, nije standardan jbg...Ayew je iz WHU.

Edited by ducca
Link to comment

Mozda najbolje ipak cetvrtak ili sreda kad zavrse tekme. Ne bi trebalo dugo da traje. Do tad svi da se izjasne ko menja sta. Redosled po zavrsetku tekmi u sredu, sracunacemo pobednike u h2h ako je u sredu biranje, i ide unazad redosled prema tabeli.

Edited by ducca
Link to comment

Mozemo kao i letos celodnevni (ako se ne dogovorimo za 1 termin), napravicemo u sredu uvece redosled, skupiti na gomilu odbacene pa kako ko dodje na red nek utefteri pick... Do petka uvece cemo zavrsiti.

Link to comment

U četvrtak nema tekmi tako da glasam za sredu :fantom:

 

Iz mojih brigada Džabat Fateh Al Stambola biće udaljeni Payet (dabogda mu neko stavio laksativ u Isostar pred svaku utakmicu) i najverovatnije Feghouli sa njim.

Link to comment

Mozemo kao i letos celodnevni (ako se ne dogovorimo za 1 termin), napravicemo u sredu uvece redosled, skupiti na gomilu odbacene pa kako ko dodje na red nek utefteri pick... Do petka uvece cemo zavrsiti.

ja ovo podržavam, cele nedelje sam u haosu. ne mogu da obećam da ću u neko doba da budem slobodan, ali gledaću da biram što pre je moguće.

 

edit. Bolasie odlazi iz mog tima svakako, treba da vidim da li i još neko.

Edited by malkin
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...