Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2016/2017


Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    162

  • Moća

    98

  • Pokojni Ruxin

    97

  • San Epifanio

    72

At KSZ

 

Da. Sreca te je onaj penaltik bio nad Shawom. Ali riskirao sam sa -4 boda. Bice zanimljivo. Basically Costa vs Kun...

Edited by MancMellow
Link to comment

Ja vrv mogu da cestitam Toli. Duplirala je Junajtedovu odbranu, traku dala Azaru, a ima i Zlatana.

 

Mene jedino mozda Kun spasi sa 4-5 golova :)

 

 

Sent using Tapatalk

Link to comment

Ja vrv mogu da cestitam Toli. Duplirala je Junajtedovu odbranu, traku dala Azaru, a ima i Zlatana.

 

Mene jedino mozda Kun spasi sa 4-5 golova :)

 

 

Sent using Tapatalk

A? Ja ti sinoc udjem u tim, vidim Zlatan ti kapiten, a ja mu skinula traku, samo izadjem... Sad vidim da mi je prikazalo pogresan tim, isto tako je bilo i prosle nedelje. :isuse: Obradovao si me sad, ali svejedno ce Kun da natrpa.

Edited by Tolaa
Link to comment

Ubibobi nije duplirao Zlaju, a nema ni odbranu iz Utda, tako da ga to kosta -19 posle prvog dana :)

 

Mada ja se vise ne radujem unapred. Maher sam za tesne poraze, kao onaj od Lezileba prosle nedelje...

Link to comment

Kakav je izumitelj vruce vode Pep, zbog njega i Caballera sam oba kola bez golmana. Hartu taman toliko pala cena da ni za sta valjano ne mogu da ga djoram :dry: Dabogda nista ne osvojio ove sezone.

Link to comment

Ubibobi nije duplirao Zlaju, a nema ni odbranu iz Utda, tako da ga to kosta -19 posle prvog dana :)

 

Mada ja se vise ne radujem unapred. Maher sam za tesne poraze, kao onaj od Lezileba prosle nedelje...

Jbg. nisam zaboravio na vecernji termin,ali ne stigoh da postavim tim.Zlaju ne bi zaobisla kapitenska,mada i da sam ga stavio bio bih u minusu za Valensijin ucinak koji...ko zna,mozda Kun moze da nadomesti 1 vanserijskim nastupom  :misko:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...