Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2016/2017


Recommended Posts

Ulazim sa -4 u sledece kolo. Prodao sam dvojac Svonsija(Gylfi, Llorente) koji ni za kurac nije valjao a doveo sam ubice od igraca.

Sad sam prezadovoljan startnom postavom, ne racunajuci Puncheona- on leti sledeci. Klupa mi je ocajna, doduse.

Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    162

  • Moća

    98

  • Pokojni Ruxin

    97

  • San Epifanio

    72

Pobedih Tolu ali posle prvog dana sam vec bio digao ruke. Kun i Grej doneli pobedu definitivno.

 

 

Vidim da nisam cestitala, osim onog unapred. :D Cestitam.

 

Smesi mi se jos jedan poraz, igram protiv vodeceg.  :cry:

Link to comment

cilj za ovu sezonu: top 3 u klasiku, da nikad ne stavim Ibru u tim i da dvaput do nogu potučem Ruxina u h2h.

Lol malkine đe ti integritet

 

:fantom:

Link to comment

Ćuti, makar ne pokušavaš igrati ovaj fantazi sa 1 lamelom. Taj će sledeći put zabiti za božić, samo gledaj :(

Edited by Ruxin
Link to comment

Ćuti, makar ne pokušavaš igrati ovaj fantazi sa 1 lamelom. Taj će sledeći put zabiti za božić, samo gledaj :(

:puke:

šta smo dočekali, ovakve betonligaške fore u 1 pppremeru... :isuse:

Edited by malkin
Link to comment

dao bih mu i ja, nego sam sisa :( cele nedelje se ostrim, znam da trpa ove slabije ekipe ko nista, znam da west ham uvek proigra protiv jacih, ali dzabe, mora traka na kuna.

Link to comment

dao bih mu i ja, nego sam sisa :( cele nedelje se ostrim, znam da trpa ove slabije ekipe ko nista, znam da west ham uvek proigra protiv jacih, ali dzabe, mora traka na kuna.

ti si sisa, jbg ja nisam al numem :(
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...