Jump to content
IGNORED

Olimpijske kvalifikacije


theanswer

  

32 members have voted

  1. 1. beograd

  2. 2. torino

  3. 3. manila



Recommended Posts

  • Replies 621
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    67

  • Kanzas siti zez

    44

  • Frank Pembleton

    32

  • Timmy

    30

kanađanin Tomson u zadnjoj minuti, nakon koškanja, vadi gumu i da pojede De Koloo-a.

 

kanađani zadnja tri minuta igraju sa pet ,,Batuma" u timu...

ali Joseph ...koliko koša - toliko usranih napada.

Edited by Musky
Link to comment

Aktuelni šampion Okeanije obezbedio je plasman na Olimpijske igre pre godinu dana, a selektor Andrej Lemanis u ponedeljak je obelodanio konačan spisak igrača na koje računa u Rio de Žaneiru.

 

Na konačnom spisku Andreja Lemanisa nalazi se 12 košarkaša od kojih šestorica nastupaju u najjačoj ligi na svetu.

 

Spisak reprezentacije Australije za Olimpijske igre:

 

Dejvid Andersen (ASVEL), Kameron Berstou (Detroit Pistons), Eron Bejns (Detroit Pistons), Endrju Bogut (Dalas Maveriks), Rajan Brohof (Lokomotiva Kubanj), Metju Delavedova (Milvoki Baks), Kris Galding (Torino), Džo Ingls (Juta Džez), Kevin Liš (Sidnej Kings), Damjan Martin (Pert Vajldkets), Pet Mils (San Antonio Spars) i Brok Motum (Žalgiris).

zajebato

ali dejvid andersen :)

zajednicko svim ovim prekookeanskim reprezentacijama je da imaju bar jednog 40godisnjaka u ekipi :D

Link to comment

Meni je Delavedova najveća misterija NBA lige... Ja kad god sam ga gledao, imao sam osećej da čovek jednostavno ne zna košarku na tom nivou na kom bi trebalo da igra... Ne da ne zna, nego kao da je prvi put sa nekim igračima istrčao na teren...Nešto kao Štimara ili Birča, kad igraju za reprezentaciju, pa jedno 100X gore... :lol:

 

I sad ćemo ima čast da ga gledamo i na olimpijadi,,, :isuse:

Link to comment

Milvoki se ne slaže sa tobom :)

Ma znam ja da se Milvoki ne slaže samnom... Nije to problem... Meni je problem šta ja ne vidim u njemu, a on ima jebeni prsten... Ima šut, kakav imaju klinci koji nikad nisi učili basketa, pa bacaju loptu totalno kretenski, brz je poput puža, skočan poput spomenika...

 

Nije mi jasno, stvarno...

 

Ili ga ja nisam doboljno gledao...

Link to comment

pa dobro, prsten ima i miličić i još x nebitnih igrača

 

ja mislim da deli ima sve bolje atribute od ovog što si napisao i bolji šut i atleticizam i brzinu. nije to sad nešto spektakularno ali dovoljno da bude koristan nba bekap, igrač uloge

Link to comment

gobert ce igrati za francuze

po meni su nas ovim pretekli na listi favorita. Startna: Parker, De Colo, Batum, Diaw, Gobert. Brutalno. Brutalno. Brutalno.

 

A da su im svi tu i rezervna bi mogla da bude: Huertel, Fournier, Gelabale, Jololo, Ajinca.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...