Jump to content
IGNORED

Super liga 2016/17


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

  • Replies 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    71

  • Milosh76

    45

  • MiddleClass

    28

  • levi

    22

KOMPLETAN RASPORED PLEJ OFA


31.KOLO – 18.APRIL


Crvena zvezda – Partizan


Vojvodina – Napredak


Mladost (L) - Radnički


Voždovac - Javor


32.KOLO  - 22.APRIL


Napredak – Crvena zvezda


Partizan – Vojvodina


Radnički - Voždovac


Javor – Mladost (L)


33.KOLO – 29.APRIL


Crvena zvezda – Vojvodina


Mladost (L) - Voždovac


Partizan – Napredak


Radnički (N) - Javor


34.KOLO – 6.MAJ


Voždovac – Crvena zvezda


Vojvodina – Mladost (L)


Javor - Partizan


Napredak – Radnički (N)


35.KOLO  - 13.MAJ


Crvena zvezda – Mladost (L)


Napredak - Javor


Partizan - Voždovac


Vojvodina – Radnički (N)


36.KOLO – 17.MAJ


Javor  - Crvena zvezda


Mladost (L) - Napredak


Radnički (N) - Partizan


Voždovac - Vojvodina


37.KOLO – 21.MAJ


Crvena zvezda – Radnički (N)


Partizan – Mladost (L)


Vojvodina - Javor


Napredak – Voždovac


Link to comment

I tabela pred plej of, sa prepolovljenim bodovima...

 

Tabela:
1. Zvezda 40
2. Partizan 37
3. Vojvodina 30
4. Napredak 26
5. Mladost 24
6. Radnički 22
7. Voždovac 22
8. Javor 21

Link to comment

zahvaljujući zilotima iz ljutice bogdana ovog vikenda ne igraju samo superligaški timovi

vreme je dozvoliti im pravoslavnu ligu

 

:fantom:

 

e

ova "okupacija" traje od pravde za uroša i đenove, i kako stvari stoje gledajući predsedničke izbore, a i najnovija nameštenja u kući fudbala potrajaće

 

nek nam je dobri allah napomoć

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Ekipa s Banovog brda povela je u 93. minutu, a odmah potom izjednačio je Brodarac.

 

Kako prenosi "Mozzartsport" bilo je dosta tenzija na meču, a reprezentativni bek ekipe s Banovog brda, Sava Radić obasnio je kako je došlo do incidenta.

 

"Naš golman je sudiji rekao da u jednoj situaciji nije bio ofsajd, a onda je čovek, mislim da je to direktor Brodarca Lita (Dragan Ilić, prim.aut) skočio kraj aut linije i počeo da viče: ’Beži bre, šta ti znaš magare jedno’. Pošto igram desnog beka, bio sam tu blizu i samo sam mu rekao da mi ne vređa saigrače. Dobio sam žuti karton zbog toga", kaže Radić i dodaje:

 

"Na poluvremenu me moj trener zove, prilazim, nisam ništa očekivao, da vidim samo u čemu je problem. A on mi se (Dragan Ilić) onda unosi u lice, hvata me za gušu, za vilicu, i kaže: ’Šta je bilo čupavi?’. Možda je hteo da reagujem i dobijem drugi žuti, odnosno crveni karton. Ostao sam hladnokrvan i tu se završilo. Početkom drugog poluvremena mi je pružio ruku dok sam izlazio na teren... Može otac da mi bude i stvarno nije bilo potrebe za ovako nečim. A moram i da kažem da su igrači Brodarca bili skroz kokretni sve vreme", završava Radić.

 

koky

:Hail:

Link to comment

jos citam u nekom novosadskom dnevniku gde doslovce pise - igraci Napretka trazili su ofsajd iz samo njima znanih razloga

 

ovo je bas sramno, ogade ti i ono malo sto se ponadas da moze da bude regularno

Link to comment

Malo crno pa malo crveno? Kakvo je bre ovo sranje šareno? Svi već znamo i barsa je treća ovo sranje gleda samo glava teleća! Kao bata anđus se mlogo nervira a u stvari blizancima samo Qrcu svira.Bili ste vi-sad malo mi,koki jase dok se tole primiri! Nikad sve postenije i regularna liga, sve nam lepo i nemamo drugih briga! Ne stavljamo katance na njihova vratanca, vec samo jace i bolje sminkamo mrtvaca.

Link to comment

Kaze navijac Radnickog Nisa koji je od potonja tri meca namjestio koliko... 2? 3? :lolol:

 

Svi su isti!

Edited by MiddleClass
Link to comment

To je posledica onog gore sto sam srocio :) a u nasoj drzavi u svakoj sferi ljudi se bune posledici a ne uzroku problema zar ne? Ne mora 2-3 nek smo i deset namestili kolko ste vi? Od osnivanja namestate za sebe :)

Link to comment

Svuda to ima pa i kod nas, nasi klubovi pokusavaju da dosegnu velike...zaboravljeni pokusavaju da dosegnu nedodirljive...nije klub kakav zelimo da bude ali zivi to je bitno!

Link to comment

Kako to da ti objasnim... vazda je Osasuna kukala na sudjenje Realu. :fantom:

Eh, samo nek ste vi nama Real...  :fantom:

 

Sunce ti sramotno, pa ovo bi slepi slepac video...

 

Srpski profi fudbal treba ukinuti za vjek i vjekova...

Amin 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...