Jump to content
IGNORED

Tav Falco’s Panther Burns (Memphis, TN, U.S.A.)


bad music for bad people

Recommended Posts

svirao je po americi ne tako davno. ne verujem da će skoro. u postavi mu tamo bio mike watt.

 

nisam baš najbolji izbor za to jer sam realno pogledao 20% koncerta, a ostalo vreme proveo u staranju da sve prođe kako valja. limunada su pokidali. u jednom trenutku su svi panther burns bili na balkonu i vidno im se dopalo, a i s početka prazna amerikana, usisala je nekih 150-200 ljudi do sredine seta vis limunada koji su igrali, skoro kao da ih niko ne gleda.

panther burns su imali na startu neko sranje sa gitarskim kablovima i intro se pretvorio u skoro neprijatnost, a onda je zacvileo greč i izgledalo je kao da su svi prepoznali da kreće funnel of love. trebalo je da se sjurim i da vidim oko nekog poziva na ulazu ili tako nešto, ali sam morao da pogledam makar ovaj uvod: tav je skriven iza zida kraj bine čekao momenat da izleti, zabode gitaru i zapeva, šepureći se u ljubičastom sakou i zlatnim cipelama. iskusno je pustio da ga se načekaju i kad se pojavio kao da je eksplodirao klub. stvarno je bilo grandiozno. sve što sam posle zakačio izgledalo je kao da opasno uživaju i oni na bini, i oni ispred nje. i bilo je puno žena, skoro od 7 do 77, pošto sam tetku stavio na spisak.

u jednom trenutku mi nino tonac kaže da ga izdaje glas. stvarno, posle toga ovaj se zahvali i najavi poslednju pesmu whistle blower. 2 sata su svirali.

posle prodavao i potpisivao ploče i diskove, družio se sa ljudima, slikali se i to.

Link to comment

"plemenita buka koju Panther Burns podižu u svojim rockabilly-noire egzorcizmima, prosto vas tera da u sebi viknete: Sonic Youth, da li gledate ovo?!"

 

:lolol:

 

 

 

 

 

 

:frust:  :isuse:

i meni to upalo u oci, jebeno ludilo :lolol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...