Jump to content
IGNORED

Liga Evrope 16/17


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jeremija

    107

  • Pokojni Ruxin

    83

  • MiddleClass

    80

  • John Coltrane

    66

da ne pominjem ove nase, ali koliko mi je drago pre svega zbog vardara, pa maribora, rijeke, a zao hajduka i osijeka koji je bas nesretno ispao, ipak je utisak iz komsiluka raspali dinamo

mnogo mi je drago sto su ispusili, uvek su mi bili najomrazeniji klub u ex yu

Link to comment

Da remiziramo. Pored Maribora u CL, Partizan, Zvezda, Rijeka i Vardar od ex-yu u LE. Stvarno šteta Hajduka i Osijeka.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment

Bravo blizanci neka strepi evropa ovo je dokaz da drzava zna da prepozna kvalitet i pravi klub koji ce da finansira pa i 10 godina uzalud ali nema veze kad tad se to isplati doduse samo mesetarima. Ovo je propusnica za dozivotno finansiranje nasih prejakih klubova. Gazite evropom gazite!

 

Hahahahaha :D

 

Ovo neki od Tonceva?

Link to comment

Bravo blizanci neka strepi evropa ovo je dokaz da drzava zna da prepozna kvalitet i pravi klub koji ce da finansira pa i 10 godina uzalud ali nema veze kad tad se to isplati doduse samo mesetarima. Ovo je propusnica za dozivotno finansiranje nasih prejakih klubova. Gazite evropom gazite!

:isuse:

 

da ne pominjem ove nase, ali koliko mi je drago pre svega zbog vardara, pa maribora, rijeke, a zao hajduka i osijeka koji je bas nesretno ispao, ipak je utisak iz komsiluka raspali dinamo

mnogo mi je drago sto su ispusili, uvek su mi bili najomrazeniji klub u ex yu

:isuse:

Link to comment

Bravo blizanci neka strepi evropa ovo je dokaz da drzava zna da prepozna kvalitet i pravi klub koji ce da finansira pa i 10 godina uzalud ali nema veze kad tad se to isplati doduse samo mesetarima. Ovo je propusnica za dozivotno finansiranje nasih prejakih klubova. Gazite evropom gazite!

:lol:

 

Kako me nekad razveseli tudja muka :wub:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...