Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Liga Evrope 16/17

Featured Replies

Ne zna se ko gore sutira. :lolol:

Ipak Maccabi.

  • Replies 1k
  • Views 67.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Al Cosica izmalerisao komentator "Ma sta uradio, bice junak ..." ...

 

p.s. Hajduk ladno nasao debljeg napadaca od Bozinova...

Lako je raznim Astrama™ da se kurce kad ne moraju da gostuju Stokama u hladnim decembarskim nocima. Najjaca liga na svetu   :fantom:

Samo 4 nepovlašćena tima su prošla u grupnu fazu. Astana preko BATE Borisova; Osmanlispor preko Midtjyllanda; Gabala preko Maribora i Astra preko West Hama. Jedino pravo iznenađenje je ispadanje WHU.

 

Nema puno timova koji su kvalitetom zalutali u LE.

Šteta za 'Ajduka. Ionako nemaju šta da traže u HNL pored Dinama i Rijeke, tako da bi bilo baš dobro loženje na LE. 

 

Inače, slažem se da je vrlo fin sastav ekipa u LE. Biće zanimljivo. Niko iz ex-YU u LE, jedini učesnik grupne faze je Dinamo u CL.

Jel to Rajkovic dobro branio penale?

Odbranio jedan ja mislim, ostale su promasili Ajdukovci, onaj Ohnadza i Cosic

Edited by pantelia

Bas jaki sesiri na zrebu, ovaj prvi je mogao komotno u LS, a ni ostali nisu za bacanje. Cetvrti jeste malo sareniji, ali ima mnogo nezgodnih ekipa -> bice jakih keceva, pogotovo ako se neki favoriti budu rekreirali u Evropi.

 

Btw. Azeri dva tima u LE :frust:

Cak 21 tim sa istoka je prosao u grupnu fazu a nikog iz bivse Juge, raspad totalni. Partizan odmah ispao, Rijeka i Zvezda preskocili samo po jednu prepreku u svojim nastupima, Vosa i Hajduk uz srecan zreb stigli s klincima do plej ofa i ispali. Polako ali sigurno se mi i Madjari selimo u rang Bosne, Makedonije, CG... Ne mislim da su grupe nesto zanimljive, eventualno od proleca bice uzbudjenja, valjda nece opet Sevilja da predje u 1/16 finala, onda nista od uzbudjenja  :)

RVP  :cry:  :wub:

  • 3 weeks later...

Znači, ove kretenčine sa Arene pored svih utakmica ovog kola ne prenose dve najprimamljivije za gleadoce: Feyenoord - Manchester United i Inter - Hapoel. Pored toliko Arena Sport kanala mi sad moramo da strimujemo ove dve utakmice (koje inače, kako saznajem, prenose Arene i u Bosni i u Hrvatskoj).

 

 

Pa dobro, jebem vam lebarnik, zašto mi plaćamo pretplatu?

Edited by Jeremija

Dade ga Milan Baros za Slovan

Feyenoord - Manchester United

Lol, ložiš da junajted igra neki fudbal četvrtkom :lol:

Sve na stranu, ali sta je kog djavola interesantno u utakmici Inter-Hapoel?

Dade ga Milan Baros za Slovan

 

 

Nemoj da pričaš da taj još igra fudbal?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.