Jump to content
IGNORED

Serie A 2016/17


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    270

  • Meazza

    178

  • MiddleClass

    138

  • gervasius twinkleminkleson

    96

Bruno Peres opet uzasan pozadi. 

 

Roma puna frustrirajucih igraca. 

 

Kad se navodno boris za titulu, a zavisis od inspiracije 40godisnjaka, jebiga, nesto nisi dobro uradio. Nece ovo biti nimalo laka sezona za Romu

Link to comment

Lose selektirana ekipa, na nekim pozicijama prilicno suplja, ali prije svega, neosvjezna tamo gdje je ocigledno da su igraci prije godinu dvije imali vrhunac i sad su u silaznoj putanji. Tesko je reci, s obzirom na bodove, da je Roma u krizi, ali isti utisak mi je i dalje kao i pred pocetak prvenstva - vrlo vjerovatno najvece razocarenje prvenstva.

Link to comment

Cekaj, ne razumem te kada kazes da su tu igraci koji su imali vrhunac pre godinu dve. Mogu da razumem ako mislis na Radju ili Perottija, ali za ostatak bas i ne razumem. Manolas, Rudiger, Rui, Peres, Florenzi, Paredes, Shaarawy, Salah su igraci koji tek ulaze u prajm, svi mladji od 25. Problem ovog tima nije istrosenost nego nedostatak veznjaka koji ima skila i reputacije da diktira tempo na sredini. Jbg, bez Pjanica zaista delujemo obezglavljeno. I to je to, nema neke misterije tu.

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Tako što se uključili u arenu? :D Čudi me da ih sbb nije zamračio.

Zvanični je to ugovor. NIsu se uključili nego preuzeli

A obzirom da sve više dolazi do saradnje SBB i MTS-a, logično je

Imaš na kablovskoj temi dosta o tome

Link to comment

Gabigol ne izgleda odvise golast. De Bur je usro uvodjenjem Edera, Cakija Stojanovica Serije A. Covek se samo setao po terenu, niti da izvrsi presing niti da napravi nesto konkretno u napadu, igrac manje. Jos je pre toga umesto povredjenog Kondogbije ubacio onog malog Gnokurija, a dete niti ume da uzme loptu niti da pocne napad.

 

Perisic je ponekad isuvise sebican, ali jedini je u ekipi cista klasa pored Ikardija.

Link to comment

Jest, za Mirandu priznajem. Banega mi je tja, jeste bitniji za igru, pokrece stvari, ali nije mu toliki konkretan doprinos.

 

Promasaj Ranokije

 

 

CtNUopLWgAAMxv4.jpg

 

:D

 

Ali tacno leti lopta, vidim da ide njemu na glavu i pomislim u pola sekunde - ovaj masi garant.

Edited by Malvo
Link to comment

Banega je jedini bas kreativan igrac u timu, izvadi njega i dobices rasulo. Nije samo do pasova i direktnih razigravanja, vec i do mogucnosti da se malo zadrzi lopta u nogama na protivnickoj polovini i pametno nudjenje za pas u svakom momentu. Meni je on jako dobar igrac.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...