Jump to content
IGNORED

Wimbledon 2016


Timmy

  

34 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

da mi je neko pričao da će servis bot zaustavit djokera i spasiti tenistm  rekao bih mu da mu je glup vic kad ono međutim...  :o 

Link to comment
  • Replies 873
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    79

  • Timmy

    67

  • Max Morlock

    55

  • Arkadija

    45

A 3

+1

  

tri?

  

tri (3)

 

 

BTW, da je lako osvajti kalendarske slemove imali bi ih i mnogi pre Novaka. Ali, jebi ga, nije.  I ovaj slem od 4 u nizu je monumentalno postignuće.

 

 

Onomad kada je Novak osvojio prvi Vimbldon rekla sam da što se mene tiče, to je dovoljno da on bude najbolji od najboljih.

 

Boli što je izgubio od igrača koga će sutra da demolira bilo ko sa kim bude igrao. Da li boli Novaka, sigurno. Verovatno da posle RolanGarosa nije imao ni želje ni motiva da se nešto sprema za travu. I potpunim laicima je očigledno da je ovde došao skroz nepripremljen.

 

Sada se postavlja i pitanje da li je ovo početak kraja Novakove dominacije? Nisam pametna po tom pitanju.

A? Tri?

Bezveze. Po dva su sasvim dovoljna. -_-

Link to comment

a mozda malo preterujete...kakav pocetak kraja...verovatno je ovo plansko ispadanje, hoce da uzme zlato na OI (ovo su verovatno poslednje na kojima ima realne sanse)...ovaj poraz ne mora obavezno da bude los, naprotiv...potreban je Noletu 1 restart™ (I mentalni i fizicki), da pokusa ponovo da iznadje motivaciju i udje u rutinu treninga...ziv je covek, nije kiborg...brzo se zaboravlja cinjenica da je on u prethodnih godinu dana igrac sa ubedljivo najmanje prostora za odmor i punjenje baterija

 

FedEx ce tesko da uzme GS, tako da ne vidim realnog razloga za sirenje defetizma...I dalje je on realno dostizan za Noleta

Edited by 1n54jd3r
Link to comment

ili smo potcenili njegovu zelju za osvajanjem rg-a, i samim i ogromno emotivno praznjenje koje je moralo nastupiti. sto rece password™ iznad mene njemu treba jedan restart. rio je taman sjajan za pocetak.

Link to comment

Nikada nije osvojio ni Štutgart u dvorani.

 

Pored ove Džudi i Dijana Đoković djeluje simpatično.

 

Delpo u nevolji protiv Pijea. Gledao sam malo, eksploatisao mu je bekhend do besvijesti.

Link to comment

od 500?

 

 

Hamburg i Stutgart su sitni turniri, nisu mastersi (1000 poena), skoro kao pola GS

 

...poslato sa prinudnog...

Edited by mlatko
Link to comment

Bili su mastersi, pa šta?

 

Niko se toga ne sjeća, isto tako se niko neće sjećati Sinsinatija kad krene nova serija turnira 2000, gdje će biti Indijan Vels, Madrid, Šangaj i Dubai. Već je najavljeno, mislim od 2019-te.

Link to comment

Nisam gledao posle onih 4:0. I bolje.

 

Ovo je moralo da se desi nekad. Koliko god Novak igrao kao vanzemaljac on je ipak zemljanin :)

 

Ne mogu da verujem ni 1% da je ovo planski poraz. Čovek je bio pred zakucavanjem istorije, nema sigurno tu kalkulisanja.. Takođe mislim da mu se jebe za Sinsinati, bar ove godine. Sad će da se okrene ka OI i USO. Ako uzme bar jedno, biće odlična sezona. A sto ne bi i oboje :)

 

Pre nekoliko meseci sam pisao da će Novak zbog manje promene stila igre do kraja karijere osvojiti više puta RG nego W. Jednostavno mu mnogo više odgovara spora podloga na betonu ili šljaci nego brza na W, Uso i Sin.. Ne znam kakav ce beton biti u Riju.

 

Sve u svemu bolan poraz koji dugoročno ne mora ništa loše da donese. Naprotiv, malo će više odmoriti i još važnije, smanjiće se ogroman pritisak koji je imao poslednjih meseci. A ja ću mu oprostiti što mi je oborio godišnji tiket gde uzima sva 4 GS turnira, iako nije malo novca bilo u igri :)

Link to comment

odgledah sad novakov intervju

 

vrlo predvidiv, ništa nije rekao zapravo, samo ono, nije mi ništa, sem je odigrao sjajno, respekt, tralala i ta sranja

 

kada su ga pitali o čemu je razmišljao na treningu jer da su videli da nije baš raspoložen, rekao je da ne želi da priča o tome

 

deluje da ipak ima nečega iza kulisa što ga žulja

 

ja sam sklona da mislim da ovo jeste neki, možda ne toliko svestan, ali ipak planski potez

 

očekujem da nole napadne rio i da onda otalja sezonu pa od nove da krene u osvajanje kalendarskog

 

ipak je previše toga bilo u ovoj godini, nemoguće da se to sve osvoji bez velikih posledica, a izgleda da novak planira na duže staze

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...