Jump to content
IGNORED

Wimbledon 2016


Timmy

  

34 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 873
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    79

  • Timmy

    67

  • Max Morlock

    55

  • Arkadija

    45

ma nije, ide Novak korak po korak. ove godine (kao sto je i rekao cinimse) mu je prioritet bio RG i OI... 1\2 bonus mu je mozda bio neki Cincy i jedan GS... sledece godine sta kojipalac bi mu dalo motivaciju da trenira do/od NG?? Ima i on zivce, dete malo, zena smorena... leto je ljudi i pritisak nepodnosljiv a on najbolji na svetu jos dugo... malo oduska (za mesec dana OI, nije to puno vremena)

 

 

dobro Renne rece, kurcobolja malo... srecom nisam ni video kraj iste i izasao sa bajsom i u parku procitao vase komentare bez gledanja na livescore..

 

pozdrav i nemojte se nervirati, ova sezona je vec uspesna. samo zdravlja

 

 

 

...poslato sa prinudnog...

Nemoj sad će te napasti

Link to comment

nikada lakse nisam podneo poraz novaka na nekom gs-u. steta za nizove i sanse ali jbg, koga briga na kraju krajeva. uso, cinci i zlato na oi su najvazniji u ovom trenutku. 

 

ja sam jos juce citao da ima nekih problema sa vratom ili slicno...

Link to comment

nikada lakse nisam podneo poraz novaka na nekom gs-u. steta za nizove i sanse ali jbg, koga briga na kraju krajeva. uso, cinci i zlato na oi su najvazniji u ovom trenutku. 

 

ja sam jos juce citao da ima nekih problema sa vratom ili slicno...

 

E ako je Sinsi važniji od Vimbldona, onda u kurac.

Link to comment

Budala. Da je odservirao na 5:4 za set dobio bi peti s nulom i izvukao se, ovako ga je kostao poraza onaj ocajan dan juce.

 

Kapiram da se lakse podnosi poraz teorijom o "nikad lakse dozivljenom porazu" ali ovo je tezak, tezak poraz. Ovakvu priliku za kalendarski tesko da ce imati ponovo.

Link to comment

Jebo wimbl. ima već dva takva. ^_^

tri (3)

 

 

BTW, da je lako osvajti kalendarske slemove imali bi ih i mnogi pre Novaka. Ali, jebi ga, nije.  I ovaj slem od 4 u nizu je monumentalno postignuće.

 

 

Onomad kada je Novak osvojio prvi Vimbldon rekla sam da što se mene tiče, to je dovoljno da on bude najbolji od najboljih.

 

Boli što je izgubio od igrača koga će sutra da demolira bilo ko sa kim bude igrao. Da li boli Novaka, sigurno. Verovatno da posle RolanGarosa nije imao ni želje ni motiva da se nešto sprema za travu. I potpunim laicima je očigledno da je ovde došao skroz nepripremljen.

 

Sada se postavlja i pitanje da li je ovo početak kraja Novakove dominacije? Nisam pametna po tom pitanju.

Edited by Arkadija
Link to comment

Budala. Da je odservirao na 5:4 za set dobio bi peti s nulom i izvukao se, ovako ga je kostao poraza onaj ocajan dan juce.

 

Kapiram da se lakse podnosi poraz teorijom o "nikad lakse dozivljenom porazu" ali ovo je tezak, tezak poraz. Ovakvu priliku za kalendarski tesko da ce imati ponovo.

+1

 

I kalendarski i golden... ali jbg.

Link to comment

nikada lakse nisam podneo poraz novaka na nekom gs-u. steta za nizove i sanse ali jbg, koga briga na kraju krajeva. uso, cinci i zlato na oi su najvazniji u ovom trenutku.

 

 

+1

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...