Jump to content
IGNORED

Premier League 2016-17


ArleKino

Recommended Posts

Ja i zaboravio na to klizanje. Niti kad se on pomene ikad na to pomislim.

Ali Dr dobro kaže, da ga nije bilo i da se desilo što nije, zaista bi bila lepa prica ta sezona za kraj karijere.

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1030

  • Jeremija

    963

  • Pokojni Ruxin

    827

  • MancMellow

    803

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zapravo uopste nije problem sto se okliznuo (odnosno sto je posrnuo) jer tu loptu vise ionako ne bi mogao da stigne. Problem je sto mu je u rutinskom dodavanju lopta prosla ispod noge, sto je nije ustopovao. Ovako kad se kaze: okliznuo se, to moze da se protumaci i kao da nije imao srece, da je teren bio klizav.... Ja volim da kazem "napravio je katastrofalnu gresku koja je ga je kostala titule."

 

Naravno da bi mogao da stigne da se nije okliznuo, ako ne loptu onda mrtvog Dembu koji nije bio najbrži napadač na svetu ni pre serije povreda koja ga je dovela na centarforsko groblje zvano Stamford Bridge.

 

Inače ne znam odakle sad ovoliki napad nostalgije, čovek se penzionisao onim nepametnim odlaskom u LA. To što je posle rekreativno trčkarao za parama loptom nema mnogo veze ni sa čim.

Link to comment

Nisam imao pojma da se nije već odavno penzionisao, evo moj omiljeni moment:

 

 

 

 

 

safrjy5w.gif

 

Kako beše, Liverpul izgubio legendu, MU izgubio šest pesama, 22 zastave i glavnu temu kad se ode u pab?  :fantom:

 

Inače, klizanje mu niko ne zamera, ostaje žal™ ali i to je fudbal, previše toga je pružio da bi to klizanje pamtio bilo ko osim onih što ga nisu voleli.

Link to comment

Meni je skroz ok bio onaj Wollscheid (ne znam kako se čita), zašto je njega Hjuz poslao na pozajmicu to samo on zna. Par totalno nerezonskih odluka trenera, pasivnost na tržištu i povreda pre svega Batlenda, još su oni i dobri kako stoje na tabeli.

Link to comment

dao mu je Hjuz dosta slobode, ne može bolje za mladog igrača(pričam za prošlu sezonu) a on u više navrata izgleda nezainteresovano, ajde da mu nije davao prilike nego je redovno igrao, svaka lopta je išla preko njega, dal je Hjuzu više dopizdelo, pojma nemam, pre 4-5 kola ga je jednostavio sklonio iz ekipe a Imbiln ćale kaže da nema nikakvih problema. Moguće da će ovo kolo dobiti prilike, tanki su na sredini

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...